کتاب والد همراه

The Connected Parent
(برنامه ای عملی برای ایجاد اعتماد و دلبستگی ایمن)
کد کتاب : 77022
مترجم :
شابک : 978-6007152836
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 256
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 10 خرداد

معرفی کتاب والد همراه اثر کارین پارویس

این کتاب، روشی علمی و دلسوزانه و شفاف را برای مراقبت از فرزندانی ارائه می دهد که در سختی زندگی کرده اند و می کوشند شایستگی و قابل اعتماد بودن خود را به اثبات برسانند تا به الگوی رفتاری مناسب دست یابند. مولفان به راحتی با قلب خواننده پیوند برقرار می کنند تا به آن ها روش های فرزندپروری موثر را برای برقراری ارتباط با فرزندان شان بیاموزند.
این کتاب، با دلسوزی و همدلی نوشته شده و منبعی است ضروری برای خانواده های معمولی و خانواده هایی که فرزند خوانده دارند یا در آینده خانواده تشکیل خواهند داد.
خوانندگان این کتاب، دو دنیا را به بهترین شکل احساس خواهند کرد: در یک سو صدای دکتر پارویس را می شنوند که دانش خود را از کودکانی که در سختی زندگی کرده اند، ارائه می کند و در سوی دیگر صدای والدینی را می شنوند که با استفاده از اصول و روش های مداخله بر اساس اعتماد با چالش ها مقابله کرده اند و...

کتاب والد همراه

کارین پارویس
دکتر کارین پورویس یک سخنران، نویسنده، مربی و مدافع پرشور کودکان بود. کارهای او در Newsweek، Focus on the Family، Dateline و تعداد بیشماری از رسانه های دیگر به نمایش درآمده است. او بنیانگذار مؤسسه رشد کودک کارین پورویس در دانشگاه مسیحی تگزاس بود، جایی که فداکاری خستگی ناپذیر او برای دوست داشتن و خدمت به کودکان همچنان شکوفا می شود.