اس جی واتسون

اس جی واتسون

استیو اس. جی. واتسون استیو (متولد 1971) نویسنده انگلیسی است. او در سال 2011 با رمان " پیش از آنکه بخوابیم " شروع به کار کرد. حق چاپ این کتاب در 42 کشور مختلف دنیا به فروش رسیده است و این یک پرفروش بین المللی است. واتسون در استوربریج، در میدلندز غربی متولد شد. وی در دانشگاه بیرمنگام به تحصیل رشته فیزیک پرداخت و سپس به لندن نقل مکان کرد، جایی که در بیمارستان های مختلفی کار کرد و به عنوان شنوایی سنج در تشخیص و درمان کودکان کم شنوا تخصص داشت. در عصرها و آخر هفته ها داستان می نوشت. در سال 2009 واتسون برای اولین در دوره نوشتن رمان در آکادمی فابر پذیرفته شد. نتیجه اولین کار او ، "پیش از آنکه بخوابیم" بود. وی در آخرین شب از دوره با نماینده ادبی کلر کونویل آشنا شد و وی موافقت کرد که وی را معرفی کند. این کتاب در سال 2011 منتشر شد. دومین رمان واتسون با نام "زندگی دوم" در فوریه 2015 منتشر شد و دو کتاب دیگر نیز برای سالهای 2017 و 2019 برنامه ریزی شده بودند.

کتاب های اس جی واتسون

پیش از آنکه بخوابم


زندگی دوم


بیشتر بخوانید

لذت کشف حقیقت در داستان های جنایی

داستان های جنایی، یکی از قواعد اساسی قصه گویی را به آشکارترین شکل نشان می دهند: «علت و معلول»

اعتیاد ما به ادبیات داستانی: چرا انسان به داستان ها نیاز دارد؟

به هر طرف نگاه کنید، با داستان ها روبه رو می شوید. از گذشته های خیلی دور که اجداد ما دور آتش می نشستند و داستان تعریف می کردند تا به امروز که شبکه های تلویزیونی، سریال های محبوبی تولید می کنند

داستان های معمایی و تریلر، قلمرو هیجان و تعلیق

این دسته از کتاب ها، ضربان قلب مخاطب را به بازی می گیرند و هیجان و احساس ورود به دنیایی جدید را برای او به ارمغان می آورند.