کتاب جودی و دوشنبه های دلگیر

In a Monday Mood
جودی دمدمی 15
کد کتاب : 103087
مترجم :
شابک : 978-6223320057
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 144
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 8 مهر

معرفی کتاب جودی و دوشنبه های دلگیر اثر مگان مک دونالد

فردای آخرهفته‌ها همیشه دلگیر و حالگیر است. هیچ‌کس، به‌جز خودشیرین‌های الکی‌مدرسه‌دوست، خوشش نمی‌آید بعد از دو روز استراحت و تفریح، دوباره برگردد به مدرسه. جودی دمدمی هم از همین بچه‌هایی است که دوشنبه‌ها را دوست ندارد؛ خوشش نمی‌آید برگرد به همان مدرسه، به همان کلاس، به همان میز و صندلی، با همان آدم‌های همیشگی.
در کتاب جودی دمدمی و دوشنبه‌های دل‌گیر - جلد پانزدهم از مجموعه‌ی جودی دمدمی - جودی حاضر است هر کاری بکند اما دوشنبه به مدرسه نرود، یا اصلا دوشنبه‌ای در کار نباشد. اما وقتی بالاخره به هر ضرب‌وزوی شده به مدرسه می‌رود، آقای تاد را می‌بیند که کلاس و خودش را با پلاستیک‌های حباب‌دار یکی کرده! و همین می‌شود شروع ماجرایی تازه که جودی و استینک با خلاقیت و خوش‌فکری همیشگی‌شان راه می‌اندازند: آن‌ها می‌خواهند برای تمام روزهای هفته یک مناسبت فوق‌باحال پیدا کنند تا سوپرموپرخوش‌گذرانی راه بیندازند.

کتاب جودی و دوشنبه های دلگیر

مگان مک دونالد
مگان مک‌دونالد (Megan McDonald) نویسنده آمریکایی ادبیات کودک و نوجوان است.مگان مک‌دونالد در فوریه ۱۹۵۹ در ایالت ویرجینیا به دنیا آمد. وی در مدرسه ویرجینیا دیر دوره دبستان را گذراند و مدرک فوق لیسانش را در رشته کتابداری از دانشگاه پیتسبورگ گرفت. وی اولین نوشته‌اش را در ده سالگی در روزنامه مدرسه‌اش منتشر کرد.از کتاب‌های او می‌شود به مجموعه داستان‌های جودی دمدمی(تصویر گری پیتر اچ ری نولدز Peter h.Reynolds)اشاره کرد که توسط نشر افق و با ترجمه محبوبه نجف‌خان...