کتاب کوه تویی

The Mountain Is You
از خود ویرانگی تا چیرگی بر خود
کد کتاب : 110120
مترجم :
شابک : 978-6222208646
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 10 مهر

معرفی کتاب کوه تویی اثر برایانا ویست

این کتاب در مورد خود خود ویرانگری است. چرا این کار را انجام می‌دهیم، چه زمانی آن را انجام می‌دهیم و چگونه آن را برای همیشه متوقف کنیم. نیازهای همزیستی اما متضاد باعث ایجاد رفتارهای خود ویرانگرانه می شود. به همین دلیل است که ما در برابر تلاش‌ها برای تغییر مقاومت می‌کنیم، اغلب تا زمانی که کاملا بیهوده احساس شوند. اما با استخراج بینش حیاتی از مضرترین عادت هایمان، ایجاد هوش هیجانی با درک بهتر مغز و بدنمان، رهاسازی تجربیات گذشته در سطح سلولی، و یادگیری اینکه به عنوان بالاترین خود بالقوه آینده خود عمل کنیم، می توانیم از مسیر خود خارج شویم و به پتانسیل خود آگاه شویم.

برای قرن ها، کوه به عنوان استعاره ای برای چالش های بزرگی که با آن روبرو هستیم، به ویژه چالش هایی که غلبه بر آنها غیرممکن به نظر می رسد، استفاده شده است. برای بالا رفتن از کوه هایمان، در واقع باید کار عمیق درونی حفاری تروما، ایجاد انعطاف پذیری و تنظیم نحوه حضورمان برای صعود انجام دهیم. در نهایت، این کوهی نیست که ما بر آن تسلط داریم، بلکه کوه خودمان هستیم.

کتاب کوه تویی

برایانا ویست
برایانا ویست (متولد 11 اکتبر 1992) نویسنده و شاعر آمریکایی است. او بیشتر به خاطر کارهای پربارش در زمینه هوش هیجانی شهرت دارد.ویست از کالج الیزابت تاون فارغ التحصیل شد. از آثار منتشر شده وی می توان به کتابهای 101 مقاله برای تغییر طرز فکر، حقیقت در مورد همه چیز و عنصر انسانی اشاره کرد که همگی از مقاله هایی تشکیل شده اند که وی برای وب سایت کاتالوگ اندیشه نوشته است. وی همچنین دارای یک کتاب شعر Salt Water است که توسط TC Books منتشر شده است.