کتاب من مینوتار هستم

I Am the Minotaur
طرد شده ها هم قدرت دارند
کد کتاب : 133464
مترجم :
شابک : 978-6222443115
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 80
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 1 اردیبهشت

معرفی کتاب من مینوتار هستم اثر آنتونی مک گان

متیو، نوجوان ۱۴ ساله، سعی می‌کند با سختی‌های زندگی کنار بیاید. او با مادرش زندگی می‌کند، مادری که نه تنها بیمار است بلکه درآمدی هم ندارد. متیو حتی نمی‌تواند هفته‌ای یک بار حمام کند. در مدرسه هم قلدرها رهایش نمی‌کنند؛ بوگند صدایش می‌زنند و دائما آزارش می‌دهند. تنها دلخوشی متیو همشاگردی‌اش اری است، البته اگر بتواند توجه او را به خود جلب کند. متیو در سیر همین تلاش‌هاست که باید دوستی و مهربانی و تغییر سرنوشتش را بیاموزد؛ چیزی که در باور او غیرممکن است…

کتاب من مینوتار هستم

آنتونی مک گان
آنتونی جان مک گوان (زاده ژانویه 1965) نویسنده انگلیسی کتاب‌هایی برای کودکان، نوجوانان و بزرگسالان است. او برنده مدال کارنگی CILIP 2020 برای لارک است.
قسمت هایی از کتاب من مینوتار هستم (لذت متن)
یک بچه‌ای توی مدرسه‌ی ما بود به اسم گربه‌بوگندو. شرط می‌بندم شما هم در مدرسه یک گربه‌بوگندو دارید. شاید اسمش گربه‌بوگندو نباشد اما آن دور و برها، در تاریکی برای خودش می‌پلکد. در مدرسه‌ی من، درست مثل مدرسه‌ی شما، دار و دسته و باند زیاد بود. بعضی از بچه‌ها توی این دار و دسته‌ها بودند، بعضی‌هایشان هم بیرون از آنها. مدرسه را می‌شد مثل دایره دید، بعضی از بچه‌ها وسط دایره بودند مثل خورشید و بعضی‌هایشان در حاشیه‌ی بیرونی، مثل پلوتون که تنهایی در تاریکی و سرما می‌چرخد.