کتاب شبح شناور

floating silhouette
کد کتاب : 139774
تصویرگر :
شابک : 978-6222045517
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 288
سال انتشار شمسی : 1403
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 24 تیر

معرفی کتاب شبح شناور اثر محمدرضا شمس

فکر کن یک عمه داری، آن هم نه یک عمه‌ی معمولی، یک عمه ی جادوگر هزارساله. حالا باید او را توی باغچه‌ی خانه‌اش بکاری. دخترعمه‌ات که از قضا عاشقش هم هستی کنار باغچه ایستاده و اشک می ریزد. شاید حالا بتوانی اسماعیل را کمی درک کنی، پسری که در پنجاه‌سالگی به دنیا می‌آید. او باید سخت‌ترین تصمیم زندگی‌اش را بگیرد؛ یا باید زندگی اش را به‌سوی پیری ادامه بدهد یا به‌سوی کودکی.

شبح شناور داستانی وهم‌انگیز است و سراسر تخیل و ترس، داستان پسری که هویت واقعی تک‌تک اطرافیان و خانواده‌اش را کشف می‌کند، تمام چیزهایی را که سال‌ها از آن بی‌خبر بوده… البته میان این‌همه وحشت و وهم نویسنده فراموش نکرده که تو را هم بخنداند.

کتاب شبح شناور

محمدرضا شمس
محمدرضا شمس در سال 1336 متولد شد. نخستین کتاب این نویسنده با عنوان اگر این چوب مال من بود، در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ رسید. بعدها با انتشارات سروش، امیرکبیر، مدرسه، قدیانی، پیدایش، افق، محراب قلم، به نشر، حنانه، شباویز، و رویش همکاری داشت که حاصل آن چاپ بیش از سی عنوان کتاب بوده است.از آثار او می توان به قصه های سر و ته، ل بازیگوش، بادکنک و اسب آبی، صبحانه ی خیال و سبیل عمو اشاره کرد.شمس تاکنون جوایز بسیاری همچون قلم زرین جشنواره ی مطبوعات، دیپلم افتخار IBBY، لوح تقدیر کتاب ...