پیش به سوی قرن بیست و یک

The Last Night of the Earth Poems

مشخصات کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک
مترجم :
علی خادمی
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-600-98039-8-9‬‬
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :1992
تعداد صفحه :88
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :31 فروردین

چارلز بوکفسکی، از پرفروش ترین نویسندگان آمریکا

معرفی کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک اثر چارلز بوکوفسکی | ایران کتاب

کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک، مجموعه ای از اشعار نوشته ی چارلز بوکفسکی است که نخستین بار در سال 1992 چاپ شد. بوکفسکی در این اثر درباره ی چیزها و اتفاقات روزمره و به ظاهر به اهمیتی می نویسد که همه ی ما وجودشان را چندان مغتنم و باارزش به حساب نمی آوریم. چیزهایی مثل مریض شدن، دریافت نامه ای از یک دوست و یا نشستن پشت کامپیوتر. اشعار این مجموعه که رگه های خودزندگی نامه ای فراوانی دارند، همانند داستان کوتاهی جذاب روایت می شوند. در این کتاب به راحتی می توان هنر و توانایی بوکفسکی در سخن گفتن از سادگی های زندگی و جلب توجه مخاطبین به آن ها را مشاهده کرد. کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک، از آن دست آثاری است که می تواند تعداد طرفداران این نویسنده و شاعر بزرگ آمریکایی را بالاتر ببرد.

کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک

دسته بندی های کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک
نکوداشت های کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک
A must-read for lovers of Bukowski's work.
اثری ضروری برای عاشقان آثار بوکفسکی.
Social Book Shelves

Highly entertaining, humorous and profound.
بسیار سرگرم کننده، طنزآمیز و ژرف.
George Danderson

قسمت هایی از کتاب پیش به سوی قرن بیست و یک (لذت متن)
همیشه از ما خواسته اند که / به عقاید دیگران احترام بگذاریم / هر چقدر هم که قدیمی/ مسخره و / احمقانه باشد. / از من می خواهند / عقایدم را برای خودم نگه دارم / تا مبادا وحشت کنند. / سن و سال که جنایت نیست / اما افسوس واقعی / زندگی هدر رفته است / و چقدر زندگی ها / که هدر رفته است.

هیچ چیز بدتر از زل زدن / به همون ماشین جلویی / و همون راننده که پرچ شده به صندلی نیست / و همچنان زمان آب می رفت / و همچنان دماسنج کاملا چرخیده بود به راست / و همچنان درجه گاز چسبیده بود به چپ / و همچنان مبهوت بودیم بوی کلاژ از ماشین کیه / مثل دایناسورهای در حال انقراض شده بودیم / همین طور عاجزانه می خزیدیم / شاید تا مرگ