کتاب بهترین قصه گو برنده است

Whoever Tells the Best Story Wins
(چطور با قصه کسب و کارتان را رونق دهید)

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 36,000 | 32,400 تومان

  • موجود
  • انتشارات: اطراف اطراف
    نویسنده:
مشخصات کتاب بهترین قصه گو برنده است
مترجم :
شابک : 978-6009801923
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 228
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 25 آذر

معرفی کتاب بهترین قصه گو برنده است اثر آنت سیمونز

قصه، فقط به کار خواباندن بچه نمی آید. قدرت قصه در دنیای بزرگ تر ها باور نکردنی است. با داستان می شود درباره ی مشکلات جهان حرف زد، برای آن ها راه حل یافت و دنیا را جای بهتری کرد. قصه ها در رونق کسب و کار تاثیر شگفتی دارند. آن هایی که هر روز همراه غذایشان قصه به محل کار می برند، ردی در رابطه به جا می گذارند که فراموش نمی شود. قصه گویان ارتباط شان با مشتری، همکار، رئیس و ارباب رجوع را هموار می کنند و به سطح تازه ای از آورده های مالی و شغلی می رسند. قصه اطلاعات خام را شخصی می کند، اعتماد می آورد و کاری می کند که دیگران به آن چه عرضه می کنید یا به آن ها می فروشید، اطمینان کنند.
کتاب «بهترین قصه گو برنده است» شما را با شگردهای موثر قصه گویی در کسب وکار آشنا می کند. این کتاب به شما نشان می دهد چطور با سرمایه گذاری روی داستان سود کنید، چطور با قصه در هر موقعیتی به همکاری و تعاملتان با دیگران بیفزایید و از درگیری ها دور بمانید. «بهترین قصه گو برنده است» کمک می کند به چشم خود ببینید چه کارهای بزرگی از این واقعیت های کوچک که قصه نام گرفته اند، بر می آید.
کتاب «بهترین قصه گو برنده است» از سه بخش اصلی تشکیل شده: قصه اندیشی، قصه یابی و فوت کوزه گری. فرقی نمی کند که به دنبال قصه برای مشتریان باشید یا بخواهید داستان برند را بازگو کنید. تکنیک های این کتاب راهگشا هستند.

کتاب بهترین قصه گو برنده است

آنت سیمونز
آنت سیمونز سخنران، مشاور و نویسنده چهار کتاب است.آنت در سال 1983 با مدرک تجارت از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا شروع كرد، ده سال را در استرالیا در كسب و كارهای بین المللی گذراند، در سال 1994به مدرک M.Ed.از ایالت NCرسید. مشاوره فرآیند گروهی را در سال 1996 آغاز کرد.آنت با کمال تعجب صادق است، فرصتهای پنهان را جستجو می کند، با خوشحالی به ریسک می پردازد و یک داستان خوب تعریف می کند.
دسته بندی های کتاب بهترین قصه گو برنده است