کتاب شریک

The Partner
  • 15 % تخفیف
    قیمت : 99,000 | 84,150 تومان

  • موجود
  • انتشارات: البرز البرز
    نویسنده:
کد کتاب : 16793
مترجم :
شابک : 978-9644420187
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 586
سال انتشار میلادی : 1997
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 21 مرداد

معرفی کتاب شریک اثر جان گریشام

موضوع کتاب شریک در مورد شخصیتی به نام پاتریک که پیش تر در یک شرکت حقوقی در میسیسیپی به عنوان شریکی جوان کار می کرده است.
او مورد اعتماد همۀ اعضای شرکت بود، تا اینکه نود میلیون دلار از شرکت دزدی و سپس فرار کرد.
وی چهار سال توانست به خوبی از دست مردان ثروتمند و قدرتمندی که به دنبالش بودند فرار کند تا اینکه سرانجام در جنگل های برزیل به دام افتاد. حالا قرار است پاتریک را به خانه بازگردانند و دادگاهی جنجالی برایش تشکیل شود. دادستان ها مثل کوسه در انتظار شکارش هستند، وکلایش سعی دارند به بهترین شکل ممکن از او دفاع کنند، معشوقه اش می خواهد شاهد آزادی اش باشد و همکاران سابقش هم چیزی جز انتقام نمی خواهند.
اما در این میان ماجرای جدیدی آغاز می شود؛ ماجرایی باورنکردنی. پاتریک از حقیقتی خبر دارد که هیچ کس از آن آگاه نیست…

کتاب شریک

جان گریشام
جان گریشام، زاده ی 8 فوریه ی 1955، نویسنده ی آمریکایی است. او ابتدا به تحصیل در رشته ی حقوق روی آورد و پس از اخذ مدرک این رشته از دانشگاه ایالتی می سی سی پی، مدتی به کار وکالت در شهر آکسفورد مشغول شد. مدتی نماینده ی مجلس در پارلمان ایالتی بود و پس از چند سال از کار کناره گیری کرد.گریشام سال هاست به عنوان نویسنده ی رمان های حقوقی پرفروش در آمریکا مطرح است و آثار او به بسیاری از زبان های زنده ی دنیا از جمله فارسی هم ترجمه شده اند و از اکثر کتاب های وی یک نسخه سینمایی نیز ساخته شده است.او تا کنو...