کتاب الماس ها ابدی اند

Diamonds Are Forever
کد کتاب : 17028
مترجم :
شابک : 978-0050440421
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 300
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 1956
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : ---

سری چهارم از مجموعه کتاب های جیمز باند

معرفی کتاب الماس ها ابدی اند اثر ایان فلمینگ

این کتاب ماجراهای جیمز باند، مأمور سرویس مخفی بریتانیا، را روایت می کند. در این داستان، باند مأمور می شود عاملین قاچاق الماس از معادن سیرالئون به آمریکا را پیدا کند، او برای پیش بردن تحقیقاتش، خود را یکی از اعضای گروهی خلافکار جا می زند، به آمریکا می رود و مخفیانه به دستۀ آن ها نفوذ می کند.
الماس ها ابدی اند در زمان انتشار نقدهای مثبتی دریافت کرد و در سال ۱۹۷۱ اقتباسی از آن به کارگردانی "گای همیلتون" و با بازی "شان کانری" بر پردۀ سینماها رفت.
داستان های باند در فهرست پرفروش ترین کتاب های تاریخ قرار دارند و تاکنون بیش از صد میلیون نسخه از آن ها در سرتاسر جهان به فروش رفته است.
در سال ۲۰۰۸ روزنامۀ تایمز، فلمینگ را چهاردهمین فرد در فهرست پنجاه نویسندۀ برتر بریتانیا از سال ۱۹۴۵ قرار داد. همچنین از سال ۱۹۶۲ تاکنون بیست و شش فیلم با محوریت شخصیت جیمز باند ساخته شده وشش بازیگر در پنج دهه، سنت بازی در نقش این شخصیت بر پرده سینما را ادامه داده اند.
سری فیلم های جیمز باند، با فروش جهانی بیش از پنج میلیارددلار، از نظر فروش در جایگاه دوم فیلم های ادامه دار قرار دارد.

کتاب الماس ها ابدی اند

ایان فلمینگ
ایان فلمینگ (به انگلیسی: Ian Fleming) (زادهٔ ۲۸ مهٔ ۱۹۰۸ – درگذشتهٔ ۱۲ اوت ۱۹۶۴) نویسندهٔ انگلیسی و خالق داستان‌های مشهورِ جیمز باند بود. فلمینگ خانوادهٔ ثروتمندی داشت و پدرش عضو پارلمان بریتانیا بود. فلمینگ در کالج ایتن، دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان مونیخ و دانشگاه ژنو تحصیل کرد. ایان فلمینگ پیش از این‌که به نویسندگی بپردازد، چندین شغل و حرفه را تجربه کرد. فلمینگ در سال ۱۹۵۳ اولین کتاب از مجموعهٔ جیمز باند را با عنوان کازینو رویال منتشر کرد. جیمز باند هم‌چنین با کد ۰۰۷ نیز...