کتاب داستان های خوب برای پسران بلند پرواز

Stories for Boys Who Dare to Be Different: True Tales of Amazing Boys Who Changed the World Without Killing Dragons
قصه هایی درباره مردان استثنایی

مشخصات کتاب داستان های خوب برای پسران بلند پرواز
مترجم : معصومه کلاگر
شابک : 978-600-490-069-0
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 200
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : جلد نرم
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 2 آذر

معرفی کتاب داستان های خوب برای پسران بلند پرواز اثر بن بروکس

مجموعه ای الهام بخش دربارهٔ مردان معروف و نه چندان معروف از گذشته تا به امروز که کوشیدند تا با شفقت و گذشت و خودباوری دنیا را جای بهتری کنند.

اولین کتاب در این راستا «داستان های پسرانی که جرات دارند متفاوت باشند» از بن بروکس است؛ مجموعه داستان هایی از ۱۰۰ مرد بعضا معروف و کمتر معروف؛ از بیل گیتس تا استورمزی و سالوادور دالی. این داستان ها با «بچه های خوب: ۵۰ داستان از مردان» دنبال می شود. به این امید که این مردان جایگزین اژدهای قاتل و شاهزاده اسب سوار شوند و نشان دهند تغییر دادن دنیا نیازی به شمشیر یا جت ندارد؛ از یوسین بولت و جیمز هریسون گرفته تا یک اهداکننده خون که پلاسمای نادرش در طول ۵۰ سال اخیر میلیون ها زندگی را نجات داده است.

کتاب داستان های خوب برای پسران بلند پرواز

بن بروکس
بن بروکس (انگلیسی: Ben Brooks؛ زادهٔ ۱۹۹۲) یک نویسنده اهل انگلستان است. این نویسنده در سال ۲۰۱۵ میلادی جایزه ادبی سامرست موم را به خاطر نگاشتن کتاب لولیتو از آن خود کرد.معروف ترین کتاب او با عنوان بالغ شدن است که در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. مضمون این داستان درمورد نوجوانی به نام جاسپر است که در واپسین سال تحصیلی اجباری خود است که پس از پایان این سال می تواند تصمیم بگیرد که به تحصیل خود ادامه دهد یا خیر ولی این نوجوان نیز همانند دیگر دوستان و هم سالان خود در این دوره مجذوب مصرف الکل، آمیزش جنسی و مو...