کتاب شاهزاده سنگدل

The cruel prince
پادشاه پریان 1

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 45,500 | 40,950 تومان

  • موجود
  • انتشارات: باژ باژ
    نویسنده:
مشخصات کتاب شاهزاده سنگدل
مترجم :
رضا موسوی
شابک : 978-6009871711
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 352
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2018
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

معرفی کتاب شاهزاده سنگدل اثر هالی بلک

می خواهم مثل آن ها باشم؛ همچون شمشیرهایی هستند که در آتش مقدس ساخته شده اند و تا ابد زنده اند.
و بین شان کاردن از همه زیباتر است. بیشتر از دیگران، از او نفرت دارم. آن قدر که وقتی نگاهش می کنم، نمی توانم درست نفس بکشم.
جود هفت ساله بود که پدر و مادرش کشته شدند و او و دو خواهرش دزدیده شدند تا در دربار بزرگ پریان زندگی کنند. ده سال از آن ماجرا می گذرد و جود هیچ چیزی نمی خواهد مگراینکه متعلق به این دنیا باشد. اما او فانی است و بیشتر پریان از موجودات فانی متنفرند. مخصوصا شاهزاده کاردن، جوان ترین و پلیدترین پسر شاه بزرگ.
جود برای رسیدن به جایگاهی در دربار، باید با کاردن رویارو شود و عواقبش را بپذیرد.
او حینی که هرچه بیشتر غرق در دسیسه ها و نیرنگ های قصر می شود، متوجه مهارتش در جنگ و خون ریزی نیز می شود. اما وقتی دربار پریان به خاطر خیانت یکی از درباریان در معرض خطر قرار می گیرد، جود باید زندگی اش را به خطر بیندازد تا خواهرش و سرزمین پریان را نجات دهد.

کتاب شاهزاده سنگدل

هالی بلک
هالی بلک (زاده 10 نوامبر 1971) نویسنده و ویراستار آمریکایی است که بیشتر با نام The Spiderwick Chronicles شناخته می شود ، مجموعه ای از کتابهای تخیل کودکان که او با نویسنده و تصویرگر تونی دیترلیززی خلق کرده است و یک ترلیگویی از رمان های Young Adult به طور رسمی با نام مدرن سه گانه Faerie Tales خوانده می شود.رمان او Doll Bones در سال 2013 به عنوان کتاب افتخاری مدال نیوبری برگزیده شد.