کتاب بدشانسی و دردسر

Bad Luck and Trouble
جلد یازدهم از سری کتاب های جک ریچر

مشخصات کتاب بدشانسی و دردسر
مترجم :
شابک : 978-600182207-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 560
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 آذر

نامزد جایزه ی آنتونی در بخش بهترین رمان سال

معرفی کتاب بدشانسی و دردسر اثر لی چایلد

در ارتفاع سه هزار پایی صحرای کالیفرنیا مردی را از هلیکوپتر به پایین پرت می کنند... و جک ریچر ناگهان در بطن توطئه ای که برای قتل دوستان قدیمی اش ترتیب داده شده قرار می گیرد. ریچر نه تلفنی دارد، نه آدرسی، نه هیچ راه ارتباطی. اما زنی به نام فرانسیس نیگلی، از اعضای واحد ارتشی سابق او، با استفاده از یک پیغام رمزی که فقط برای هشت عضو برگزیده ی گروهشان قابل فهم است پیدایش می کند و او را در جریان قتل هولناک یکی از افرادشان می گذارد. طولی نمی کشد که آن ها از ناپدید شدن دو نفر دیگر از دوستانشان باخبر می شوند. ولی ریچر تسلیم نمی شود، چون در دنیایی پر از بدشانسی و دردسر، وقتی کسی جک ریچر و گروهش را هدف قرار می دهد، باید منتظر عواقب آن باشد.
«بدشانسی و دردسر» یازدهمین کتاب از مجموعه داستان های جک ریچر به قلم لی چایلد است؛ مجموعه ای که بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه از آن به ارزش یک میلیارد دلار به فروش رفته و به ۴۵ زبان زنده ی دنیا ترجمه شده است.

کتاب بدشانسی و دردسر

لی چایلد
جیم گرانت، با نام مستعار لی چایلد، نویسنده ای بریتانیایی است که در 19 اکتبر ۱۹۵۴ در کاونتری به دنیا آمد و پس از سال ها زندگی در بیرمنگام، به تحصیل در رشته ی حقوق در شفیلد پرداخت و پس از آن، هجده سال در تلویزیون منچستر کار کرد تا این که در ۴۰ سالگی، به علّت تعدیل نیرو از کار اخراج شد. در چنین مقطعی از زندگی، که افراد خود را غرق در بحران می یابند، او از فرصت به دست آمده استفاده کرد و از آنجا که همیشه به خواندن آثار ادبی علاقه مند بود، مقداری مداد و کاغذ خرید و پس از چندی، اولین رمان از مجموعه د...