کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم

How to Find Love
(مدرسه زندگی)

مشخصات کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم
مترجم :
شابک : 978-6229600559
قطع : پالتویی
تعداد صفحه : 96
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2017
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 18 فروردین

معرفی کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم اثر آلن دوباتن

ما بر این باوریم که گام نخست در مسیر موفقیت خودشناسی است. تنها وقتی درک و تصور درستی از خودمان و شخصیت مان داشته باشیم می توانیم تصمیم های مطمئن، بخصوص در زمینه ی مسائل عاطفی و کاری، بگیریم.
متاسفانه، ابزار مناسب و تکنیک های درست خودشناسی و کسب موفقیت را نمی توان به سادگی پیدا کرد. این جور مسائل را نه در مدرسه، نه در دانشگاه، و نه در محیط کار به ما آموزش نمی دهند. بسیاری از ما درگیر زندگی می شویم بدون آنکه اصلا بفهمیم در پس ذهن مان چه می گذرد.
به همین دلیل، مدرسه ی زندگی شکل گرفت: تا منبعی باشد برای کمک به ما در جهت فهم خودمان و بهبود روابط مان هم در حوزه ی خانوادگی، هم اجتماعی، و هم شغلی.
می خواهیم با کمک مدرسه ی زندگی یاد بگیریم به آرامش برسیم و از زندگی مان بیشتر لذت ببریم.

کتاب چگونه عشق خود را پیدا کنیم

آلن دوباتن
آلن دوباتن، زاده ی 20 دسامبر 1969، نویسنده ی سوییسی/انگلیسی است.دوباتن در زوریخ به دنیا آمد. پدرش که در مصر به دنیا آمده بود، به سوییس مهاجرت کرد و از موسسان یک شرکت سرمایه گذاری شد و بعد از آن، ثروت هنگفتی به دست آورد. او یک خواهر دارد و دوازده سال اول زندگی اش را در سوییس گذرانده است.دوباتن برای تحصیل، به مدرسه ای شبانه روزی در آکسفورد فرستاده شد و زبان انگلیسی را آموخت. او در رشته های تاریخ و فلسفه تحصیل کرد و مقطع دکتری را در رشته ی فلسفه ی فرانسه در دانشگاه هاروارد آغاز کرد اما به خاطر ن...