کتاب قدرت آزادی

Freedom's Power
(نیروی راستین لیبرالیسم)

مشخصات کتاب قدرت آزادی
مترجم :
شابک : 978-9643804510
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 371
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

معرفی کتاب قدرت آزادی اثر پل استار

لیبرالیسم همیشه قماری بوده است بر سر آزادی و بحث علنی، محصول اشتیاقی برای پرواندن تردید در بارة همه چیز به طور خاص، اعتقادی به انتقاد و رقابت شدید، و اعتمادی کلی به نتیجة آن. تاریخ اخیر قطعا آن اعتماد را آزموده است، اما لیبرالیسم از زمان هایی تیره تر از این ها نیز جان به در برده است، و به نظر من، باز هم بخت با قماری است که لیبرالیسم ما را به آن فرامی خواند. تضارب آزادانة افکار متعارض، روش های شکاکیت سازمان یافته و سامانة رقابت سیاسی دموکراتیک و اقتصادی منابع غنی آگاهی، فراوانی و توانمندی بشر است. این ها اجزای داستان قدرت آزادی هستند.
لیبرالیسم فقط در طلب حقوقی نیست که محدودیت هایی برای دولت وضع کند. حقوق قطعا بر انطباق مسئولیت های فردی و اجتماعی دلالت دارد، و به طوری که در این متن می کوشم نشان دهم، لیبرالیسم به همان اندازه که روشی برای آفرینش قدرت است، همان اندازه روشی است برای محدود کردن آن. این درسی است که بلافاصله از انقلاب های بزرگ و کلاسیک لیبرال (1688 در انگلستان، 1776 در آمریکا) و همچنین از انقلاب های لیبرال متأخر (1989 در اروپای شرقی) گرفته شده است.

کتاب قدرت آزادی

پل استار
پل الیوت استار (متولد 12 مه 1949) استاد جامعه شناسی و امور عمومی دانشگاه پرینستون است. او همچنین یکی از مجریان (با رابرت کوتنر) و بنیانگذار (با كاتنر و رابرت ریچ) از مؤسسه American Prospect، یك مجله برجسته لیبرال كه در سال 1990 ایجاد شده است. در سال 1993، استار مشاور ارشد برنامه پیشنهادی رئیس جمهور بیل کلینتون برای اصلاح مراقبت های بهداشتی بود. او همچنین رئیس بنیاد ساندرا استار است.در دانشگاه پرینستون، استار ریاست استوارت در ارتباطات و امور عمومی را در مدرسه وودرو ویلسون بر عهده دارد.