کتاب الهه عشق با بال های کاغذی

Cupidon a des ailes en carton

مشخصات کتاب الهه عشق با بال های کاغذی
مترجم :
شابک : ‏‫‭978-6002535474‮‬
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 384
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2019
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 19 فروردین

معرفی کتاب الهه عشق با بال های کاغذی اثر رافائل ژیوردانو

رافائل ژیوردانو، نویسنده، نقاش و مربی خلاقیت است. خلاقیت کلیدی ترین واژه زندگی اوست. او فارغ التحصیل رشته هنرهای کاربردی از مدرسه عالی استین است. از کودکی به روان شناسی علاقه داشت، در آن رشته تحصیل کرد و دوره های متعددی را پشت سر گذاشت.
بدین ترتیب، در اولین کتاب هایی که منتشر کرد رویکردی قاطع و خلاقانه برای بهبود زندگی فردی، هم در رفتارهای بیرونی و هم در درون فرد، ارائه کرد؛ کتاب هایی مانند: من می خواهم ذن شوم و رازهای دکتر کولزن (مجموعه ای از چهار کتاب) و زندگی دومت زمانی آغاز می شود که می فهمی یک زندگی بیشتر نداری.
کناب «الهه عشق با بال های کاغذی» داستان عشق و ماجراجویی است. مردیت برای ملحق شدن به عشق زندگی اش، می خواهد اول خودش را پیدا کند. او دوست ندارد داستان عشق او و آنتوان مانند کوپیدون، الهه عشق، به تیر جفا مبتلا شود؛ برای همین، دوری خودخواسته ای را طی چند ماه تحمل می کند تا در این سفر، توانایی عشق ورزیدن به کسی را که دوست می دارد پیدا کند.


کتاب الهه عشق با بال های کاغذی

رافائل ژیوردانو
رافائل ژیوردانو یک رمان نویس فرانسوی است که در پاریس متولد شده است.رمان زندگی دوم شما ... از سپتامبر 2017 فراتر رفت، بعد از انتشار آن در قالب جیبی، بیش از 580،000 فروش غیر از جیبی و بیش از 100000 نسخه در خارج از کشورفروخته شد، در سپتامبر 2017، از میلیون ها نسخه فروخته شد.