کتاب پارالاکس

The Imago Sequence and Other Stories
  • 10 % تخفیف
    16,000 | 14,400 تومان

  • موجود
  • انتشارات: سنگ سنگ
    نویسنده:
کد کتاب : 19682
مترجم :
شابک : 978-6229582794
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 70
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

نامزد جایزه برام استوکر سال 2007

نامزد جایزه جهانی رمان فانتزی سال 2006

برنده جایزه شرلی جکسون سال 2007

معرفی کتاب پارالاکس اثر لیرد بارون

«لیرد بارون» متولد ۱۹۷۰ نویسنده و شاعر آمریکایی است که بیش تر کارهایش در ژانر وحشت، جنایی و فانتزی تاریک قرار می گیرد. در کارنامه ی کاری بارون پنج مجموعه داستان قرار دارد که بین سال های ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۶ نوشته شده اند و چهار رمان که آخرین آن ها «کوه سیاه» در سال ۲۰۱۹ به چاپ رسیده است.
او در سال ۲۰۰۷ و ۲۰۱۰ برنده ی جایزه ی شرلی جکسون برای مجموعه ی «توالی تکامل و داستان های دیگر» و «گرفتگی و چند داستان» دیگر شد. «راز مهیب» او نیز برنده ی جایزه ی شرلی جکسون سال ۲۰۱۰ برای بهترین داستان بلند شد. بارون همچنین کاندیدای جوایزی چون جایزه ی کراوفورد، جایزه ی انجمن بین المللی آثار ترسناک، جایزه ی جهانی فانتزی، جایزه ی برام استوکر و جایزه ی لوکاس بوده است.
او به ما دنیایی را معرفی می کند که نه امن است و نه عادی و در آن حتی بدون وجود عوامل ماورایی، همه چیز می تواند خطرناک و خشونت آمیز باشد. درون مایه های ویرانی، ترس و هویت مردانه ازجمله موضوعات پرتکرار داستان های بارون هستند. «پارالاکس» می تواند نمونه ی کاملی از سبک و علایق این نویسنده ی خاص را به خوانندگان ایرانی نشان دهد.

کتاب پارالاکس

لیرد بارون
لیرد ساموئل بارون (متولد 1970) نویسنده و شاعر آمریکایی است که بخش عمده ای از آثار او در ژانرهای ترسناک، نوآر و تاریک فرو می رود. او همچنین سردبیر مجله ادبیات آنلاین Melic Review بوده است. او در Upstate نیویورک زندگی می کند.بارون سالهای ابتدایی خود را در آلاسکا گذراند. وی شرایط جوانی خود را به دلیل سکونت خانواده در مناطق جدا شده و فقر عمومی توصیف کرده است.