کتاب سوار بر امواج ناشناخته

On Stranger Tides

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 65,000 | 58,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: علمی علمی
    نویسنده:
مشخصات کتاب سوار بر امواج ناشناخته
مترجم : الهام میرمحمدی
شابک : 978-9644044168
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 352
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1987
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 20 فروردین

نامزد جایزه لوکس سال 1988

نامزد جایزه جهانی داستان فانتزی سال 1988

نامزد جایزه دیتمار سال 1989

معرفی کتاب سوار بر امواج ناشناخته اثر تیم پاورز

نویسنده ی رمان علمی- تخیلی و فانتزی پیش رو با بهره از مطالعات گسترده ی خود درباره ی دزدان دریایی، به کارگیری شخصیت های واقعی به جای برخی از کاراکترهایش و همچنین در هم آمیختن داستان با سحر، جادو و ارواح، باری دیگر مهارت خارق العاده خود را در جذب مخاطب و همراه سازی بی تابانه ی او تا پایان ماجرا به رخ می کشد.
کشتی بزرگ و سه دکله ی کارمایکل که برای تخلیه محمولاتش در کینگستون راهی اقیانوس شده است، با دزدان دریایی روبه رو می شود، درحالی که برخی مسافران آن به نام های بنجامین هروود و دکتر لئو فرند با دزدان همدست هستند. یکی از مسافران به نام شندنیک پس از محاصره ی کشتی توسط دزدان دریایی و کشته شدن بسیاری از خدمه های کارمایکل، به ناچار پیشنهاد همکاری با آن ها را می پذیرد و به عنوان آشپز در کنار راهزن ها مشغول به کار می شود. هفته ها کارگری شندنیک برای راهزنان او را متوجه حضور بی حد و اندازه ی جادو میان آن ها می کند. کارمایکل قرار است به زودی به ساحل غربی فلوریدا یعنی جایی که گروهی از ارواح یکی از دزدان دریایی به نام ریش سیاه را احاطه کرده اند، برود. این درحالی است که شندینک فکر فرار و رفتن به کینگستون را برای پس گرفتن حق و حقوق و ارثیه خود از عمویش در سر می پروراند.

کتاب سوار بر امواج ناشناخته

تیم پاورز
تیموتی توماس "تیم" پاورز (زاده 29 فوریه 1952) نویسنده علمی تخیلی و تخیلی است. پاورز دو بار به دلیل رمان های تحسین شده منتخب خود آخرین Call and Declare، برنده جایزه جهانی داستان فانتزی شده است. رمان او در سال 1987 در Stranger Tides بعنوان الهام بخش Monkey Island از بازی های ویدئویی استفاده شد و برای اقتباس با فیلم چهارم دزدان دریایی کارائیب انتخاب شد.