کتاب کاپیتان زیرشلواری 5

Captain Underpants and the Wrath of the Wicked Wedgie Woman
(کاپیتان زیرشلواری و خشم خانم خوش پوش خبیث)
کد کتاب : 22651
مترجم :
شابک : 978-6004626828
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 180
سال انتشار شمسی : 1403
سال انتشار میلادی : 2001
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 11
زودترین زمان ارسال : 6 مرداد

کاپیتان زیرشلواری 5
Captain Underpants and the Wrath of the Wicked Wedgie Woman
(و خشم بانوی کله سبز)
کد کتاب : 61568
مترجم :
شابک : 978-6003745773
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 176
سال انتشار شمسی : 1402
سال انتشار میلادی : 2001
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 6
زودترین زمان ارسال : 6 مرداد

کاپیتان زیرشلواری 5
Captain Underpants and the Wrath of the Wicked Wedgie Woman
(و خشم زن شرور)
کد کتاب : 56691
مترجم :
شابک : 978-6226877428
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 168
سال انتشار شمسی : 1403
سال انتشار میلادی : 2001
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 7
زودترین زمان ارسال : 6 مرداد

معرفی کتاب کاپیتان زیرشلواری 5 اثر دیو پیلکی

"جورج" و "هارولد" همیشه در استفاده ازتخیلات خود عالی هستند و این کار آن ها، معلمشان "خانم ریبل" را عصبانی می کند! اما در داستان "کاپیتان زیرشلواری 5" از " دیو پیلکی" ، آن ها خیلی بیشتر از یک شوخی احمقانه پیش رفته اند؛ آن ها به طور تصادفی یک هیولا ساخته اند ! با مدل موی وحشتناک و دو ربات خنده دار ، این هیولا یک زن بدجنس شده که لباس تبهکاری از جنس خز مصنوعی پوشیده! و امروز موهای او خیلی بد حالت شده است؛ خلاصه... مواظب انتقام خانم خوش پوش خبیث باشید! در "کاپیتان زیرشلواری 5" ، "خانم ریبل" ،اعلام می کند که در پایان سال تحصیلی قصد بازنشستگی دارد و همه را وادار می کند که کارت های تبریک بازنشستگی برای او درست کنند. در حالی که "جورج" و "هارولد"، "کاپیتان زیرشلواری 5" را درست می کنند و از او به عنوان شخصیت زن شرور استفاده می کنند .
"جورج" و "هارولد" ، "آقای کروپ" را متقاعد می کنند که کارت تبریک بازنشستگی خالی را امضا کند ، اما بعدا که هدف شیطنت آمیز آن ها را می فهمد، توقیفشان می کند. در حالی که "آقای کروپ" کارت را توقیف می کند ،"هارولد" با قاطعیت از دادن کارت به "خانم ریبل" امتناع می ورزد . "هارولد" باعث می شود که این کار شبیه یک پیشنهاد ازدواج به نظر برسد و در تمام این مدت "آقای کروپ" نسبت به هفته ی پر هرج و مرجی که مدرسه می گذراند بی تفاوت است: همه بچه ها در روز دوشنبه غیبت می کنند ، همه بچه ها لباس پیژامه خود را برای مدرسه می پوشند و سه شنبه دست توی دماغشان می کنند ، برخی از بچه ها روز چهارشنبه مثل احمق ها رقتار می کنند ، برخی دیگر در اتاق ناهار، سر غذا دعوا می کنند و پنجشنبه سالن تیم فوتبال معلمان را خراب می کنند و جمعه همه ی بچه ها لباس های زنبور عسل می پوشند و درعکس های سالانه اداهای عجیب در می آورند.

کتاب کاپیتان زیرشلواری 5

دیو پیلکی
دیو پیلکی، زاده ی 4 مارس 1966، تصویرساز و نویسنده ی آمریکایی کتاب های کودک است. پیلکی دانش آموخته ی دانشگاه دولتی کنت است. او بیشتر به عنوان نویسنده و تصویرساز مجموعه کتاب های «کاپیتان زیرشلواری» در دنیای ادبیات کودک شناخته می شود.
نکوداشت های کتاب کاپیتان زیرشلواری 5
They'll (parents) appreciate children laughing as they dive in and page through this old-fashioned thing called a book.
والدین قدردان خنده های کودکانشان که غرق خواندن صفحات این چیز قدیمی به نام کتاب شده اند ، خواهند بود.
The New York Times

Combines empowerment and empathy with age-appropriate humor and action.
توانمندسازی و همدلی را با طنز و رفتار های مناسب با سن ترکیب می کند.
Booklist Booklist

قسمت هایی از کتاب کاپیتان زیرشلواری 5 (لذت متن)
ناگهان زنی با قیافه ای شیطانی، لباس های بنفش و موهای مصنوعی جلوی چشمشان ظاهر شد و فریاد کشید: «آهااااااااای!» جورج و هارولد از ترس جیغ کشیدند! آن زن خشمگین از نردبان کلبه ی درختی بالا می آمد. جورج و هارولد فورا در زیر نور مهتاب او را شناختند. جورج گفت: «خانم ریبل! عجب لباس… چیز… قشنگی پوشیدید!» بانوی خشمگین با عصبانیت گفت: «خانم ریبل دیگه کیه؟ من بانوی کله سبز هستم!!!» جورج و هارولد نگاهی به هم انداختند و آب دهانشان را به سختی قورت دادند.