کتاب با تشکر از همه

The Thank You Book
داستان های فیلی و فیگی 21
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 29,000 | 26,100 تومان

  • موجود
  • انتشارات: پرتقال پرتقال
    نویسنده:
کد کتاب : 23153
مترجم :
شابک : 978-6008675396
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 61
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 9 مهر

نامزد جایزه بهترین کتاب مصور گودریدز سال 2016

معرفی کتاب با تشکر از همه اثر مو ویلمز

«فیلی» و «فیگی» بهترین دوستای هم هستن. اونا مثل همه ی دوستای دیگه کلی ماجراهای بامزه و هیجان انگیزه دارن، از اتفاق هایی که براشون می افته چیزهای خیلی زیادی یاد می گیرن و آماده ن تا تجربه های جدیدی بدست بیارن. اما مهمترین چیزی که اون ها توی این مجموعه یاد می گیرن اینه که ارزشمندترین چیزی که دارن داشتن دوست خوبیه که می تونن همه ی این ماجراها رو باهاش تجربه کنن. فیلی و فیگی مجموعه ای در مورد دوستی و ارزش اونه.
یه کتاب تصویری بامزه برای مخاطب خردسال و کودک. توی این کتاب قراره از بچه ها برای این که کتاب می خونن تشکر شه. بچه ها یاد می گیرن که هرچیزی توی دنیا دوطرف داره. یه کتاب بدون خواننده هیچ ارزشی نداره و کتاب و خواننده اش با هم و در کنار هم معنی پیدا می کنن. با تشکر از خواننده ها شاید بچه ها ترغیب شن تا بیشتر و بیشتر کتاب بخونن.

کتاب با تشکر از همه

مو ویلمز
مو ویلمز، زاده ی 11 فوریه ی 1968، نویسنده، انیماتور، صداپیشه و تصویرساز آمریکایی است.ویلمز در حومه ی شهر شیکاگو به دنیا آمد و در نیواورلینز بزرگ شد. او تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشکده ی هنر دانشگاه نیویورک گذراند و در سال 1997 با چریل کمپ ازدواج کرد. مو ویلمز اکنون به همراه خانواده اش در نورث همپتون ماساچوست زندگی می کند.