کتاب مدیران و چالش های تصمیم گیری

Judgment in Managerial Decision Making
درآمدی به روان شناسی تصمیم گیری و قضاوت
کد کتاب : 23266
مترجم :
شابک : 978-6009739950
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 532
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 1986
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 8
زودترین زمان ارسال : 11 آبان

معرفی کتاب مدیران و چالش های تصمیم گیری اثر ماکس اچ. بیزرمن

«مدیران و چالش های تصمیم گیری» بینش های مهمی در مورد رفتار مدیریتی ارائه می دهد. از مذاکرات اولیه گرفته تا تصمیمات بزرگ سرمایه گذاری. نویسندگان با بررسی های بیشمار در زمینه های مختلف مدیریتی، تحقیقات تصمیم گیری رفتاری را به حوزه مدریت پروژه پیوند می زنند.
این کتاب که با جدیدترین تحقیقات و نظریه ها خود را انطباق داده است، به دانشجویان این فرصت را می دهد تا گرایشات تصمیم گیری خود را درک کنند. استراتژی های مورد نیاز برای غلبه بر تعصبات و مشکلات درونی خویش را بشناسند و تصمیم گیرنده بهتری شوند.
ماکس بیزرمن نگارنده این کتاب، استاد مدیریت بازرگانی در دانشکده بازرگانی هاروارد است، جایی که تحقیقات و تدریس وی بر مذاکره، اقتصاد رفتاری و اخلاق متمرکز است.

ماکس نویسنده یا سردبیر مشترک 19 کتاب و بیش از 200 مقاله علمی پژوهشی است. از دیگر کتاب های اخیر او می توان به "قدرت آزمایش ها" (با مایکل لوکا) ، "قدرت توجه ، نبوغ مذاکره" (با "دیپاک مالهوترا") ، "قضاوت در تصمیم گیری مدیریتی" (با همکاری "دون مور") و "نقاط کور" (با همکاری آن تن برونسل) اشاره کرد.

ماکس به عنوان محقق با صدها سازمان در سراسر جهان، از شرکت ها گرفته تا دولت ها تا سازمان های غیرانتفاعی، همکاری کرده است. دانشجویان دکترای سابق وی در مدارس برجسته تجارت در سراسر ایالات متحده پذیرفته شده اند. ماکس از دانشگاه لندن (دانشکده تجارت لندن) دکترای افتخاری دریافت کرده است. او بخاطر علنی کردن چگونگی نفوذ فساد در دولت بوش در دادگاه، به عنوان یکی از 100 تأثیرگذارترین افراد در اخلاق تجارت و یک قهرمان لقب گرفته است.

کتاب مدیران و چالش های تصمیم گیری

ماکس اچ. بیزرمن
ماکس هال بیزرمن ، متولد 14 اوت 1955، نویسنده و دانشگاهی است که در روانشناسی تجارت تخصص دارد. وی استاد مدیریت تجارت در دانشکده بازرگانی هاروارد است. بیزرمن دارای مدرک دکترا از دانشگاه کارنگی ملون در رشته مدیریت صنعتی ، و دو مدرک دکترای افتخاری از دانشگاه هاروارد و دانشگاه لندن است.