کتاب تربیت سالم در مدرسه

Positive Discipline in the Classroom

مشخصات کتاب تربیت سالم در مدرسه
مترجم : محمد جواد فرشچی
ریحانه ایزدی
شابک : 978-9646920620
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 276
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 1993
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 29 مهر

معرفی کتاب تربیت سالم در مدرسه اثر جین نلسن

کتاب تربیت سالم در مدرسه: وقتی مدرسه ما نخستین بار در سال 1994 برای برنامه تربیت سالم در مدرسه معرفی شد، ما فورا آن را پذیرفتیم. طرح فراگیر تربیت سالم در مدرسه ما همه دانش آموزان را تحت تاثیر قرار داد و آن ها را به حل مشکلاتشان تشویق کرد، اختلافشان را برطرف و آن ها را در برابر عملکردشان مسئولیت پذر کرد. ما از شنیدن خبر ویرایش دوباره تربیت سالم در مدرسه که کودکان را به ارتباط بیشتر با یکدیگر برای حل مسائلشان و تلاش برای یافتن راهکارها تشویق می کرد خرسند شدیم.

درحالی که اکثر معلمان با آموزش به دانش آموزان شان کار بزرگی برای آن ها انجام می دهند، اما تعدادی از آن ها به عنوان معلم معمولی در ذهن دانش آموزان باقی می مانند. که این ممکن است به دلیل میزان تکالیف، طرز برخورد و یا حتی بدون هیچ دلیلی باشد. به هر حال این کتاب به معلمان کمک می کند احترام متقابل با دانش آموزان را بهبود بخشند و در ذهن دانش آموزان به عنوان معلمی با منطق و خوب به یاد بمانند. و این چیزی است که هر معلمی می خواهد.

کتاب تربیت سالم در مدرسه

جین نلسن
دکتر جین نلسن متولد آمریکا و مشاوره ازدواج، خانواده و کودک است. او یکی از نویسندگان سری کتاب های Positive Discipline است.