کتاب کافکا

Introducing Kafka
کد کتاب : 23551
مترجم :
شابک : ‏‫‬‮‭978-6001520426
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 184
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1993
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 11 خرداد

معرفی کتاب کافکا اثر دیوید زین میروویتس

فرانتس کافکا در سراسر عمر، نابودی خود را با روش های ماهرانه ی متعدد به تخیل درمی آورد؛ تصوراتی از آن گونه که در میان آه و ناله های معمولی در مورد یبوست یا سردردهای مزمن، در یادداشت های روزانه اش ثبت شده اند، از همه چشم گیرترند.
کافکا توانست این وحشت درونی را که گاهی اوقات با رنجی مطبوع همراه بود و خود او شرحه شرحه و مجروح در مرکز آن قرار داشت، در قالب داستانسرایی حکایت کند. او هیچگونه جهان بینی مشخص یا فلسفه ی هدایت کننده ای نداشت تا آن ها را در آثارش با خوانندگان در میان بگذارد. تنها داستان هایی درخشان تحویل مخاطب می داد که از ناخودآگاهی فوق العاده حساس مایه گرفته بودند. در بهترین حالت، نوعی روحیه ی آشنا بر آثارش حکم فرماست؛ حالتی پر رمز و راز که تشخیص دقیق جزئیات آن دشوار است. این امر به سلاخان فرهنگ مدرن امکان داده است که از او یک صفت بسازند.

کتاب کافکا

دیوید زین میروویتس
دیوید زین میروویتس (زاده 19 1943 در شهر نیویورک ، ایالات متحده) ، نویسنده است. وی تاکنون درام های رادیویی ، رمان های گرافیکی و کتاب ها و مقاله های غیر داستانی نگاشته است.میروویتسادبیات و فلسفه انگلیسی را در کالج هانتر، نیویورکو درام در دانشگاه کالیفرنیا، برکلیتحصیل کرد.در سال 1966 به انگلستان مهاجرت کرد و در آنجا به عنوان نویسنده مستقل کار کرد. او یکی از سردبیران موسسه بین المللی تایمز بود.از سال 1982 در جنوب فرانسه اقامت گزید.