کتاب مرد آهنی

Iron Man
دستکش آهنین (مارول)
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 36,000 | 32,400 تومان

  • موجود
  • انتشارات: باژ باژ
    نویسنده:
کد کتاب : 25761
مترجم :
شابک : 978-6222191245
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 243
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب مرد آهنی اثر این کالفر

تونی استارک را سرتاسر دنیا با عناوین متفاوتی می شناسند: میلیاردر، مخترع، انتقام جو. اما مهم ترین این عنوان ها، مرد آهنی شکست ناپذیر است.
درست وقتی تونی می خواهد با حضورش، به یک گردهمایی بین المللی محیط زیستی در ایرلند هیجان ببخشد، شخصی مجبورش می کند به فکر نقش خود در خطرناک تر کردن دنیا با سلاح های پیشرفته اش بیفتد. اما قبل از آنکه استارک فرصت چندانی برای فکر کردن بیابد، دشمنی قدیمی مشکلی بزرگ تر پیش رویش می گذارد: نقشه ی به قتل رساندن تمام وزرای محیط زیست و خود مرد آهنی. حالا اینکه وقتی مرد آهنی تمام تجهیزاتش را از دست بدهد چقدر شکست ناپذیر است، سوالی است که باید جواب آن را در این داستان ماجراجویانه ی نفس گیر از نویسنده ی کتاب های پرفروش آرتمیس فاول به دست آورد.

کتاب مرد آهنی

این کالفر
ان کالفر (Eoin Colfer) نویسنده و کمدین ایرلندی است.او تا پیش از آن که نویسنده‌ای حرفه‌ای شود، سال‌ها در عربستان سعودی، تونس، ایتالیا و ایرلند معلم بود.نخستین کتاب او بنی و عمر که به سال ۱۹۹۸ منتشر شد، بسیار مورد توجه خوانندگان ایرلندی قرار گرفت و توانست به لیست کتاب‌های مختلف دفتر بین‌المللی کتاب‌های نوجوانان (Honor List IBBY) راه یابد.بنی و بِیب که دنبالهٔ کتاب قبلی است، در سال ۱۹۹۹ چاپ شد و نامزد جایزهٔ بیستر (کتاب کودک ایرلند) در سال ۲۰۰۰ شد که پیرو آن، دیپلم ...