کتاب شش مرد

Six Men
کد کتاب : 25929
مترجم :
شابک : 978-9643189013
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 40
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2011
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب شش مرد اثر دیوید مک کی

روزی روزگاری شش مرد در جستجوی سرزمینی بودند که در صلح و آرامش بتوانند در آن کار و زندگی کنند. آن ها سرانجام سرزمینی را که دنبالش بودند، پیدا کردند. اما فکر می کنید چقدر توانستند سرزمین شان را در صلح نگه دارند؟
در این کتاب فوق العاده، دیوید مک کی چگونگی پیدایش جنگ ها را با زبانی شیرین و گویا در قالب داستانی بیان کرده است که برای کودکان قابل فهم باشد و برای بزرگسالان جذاب و تفکر برانگیز. در کتاب شش مرد، مک کی اسطوره ای برای دنیای امروز خلق کرده است.
از ویژگی بارز این اثر، تصویرهای بسیار زیبا، منظم و هندسی آن است که در عین سادگی، با متن داستان هماهنگی کامل دارند. تصاویری که برای ترسیم فضای سخت و سرد جنگ، هوشمندانه از رنگهای سیاه و سفید بهره برده اند.

کتاب شش مرد

دیوید مک کی
دیوید مک‌کی (متولد ۲ ژانویه ۱۹۳۵) یک نویسنده و تصویرگر بریتانیایی است که عمدتاً در حوزهٔ کتاب‌ها و پویانمایی کودکان فعالیت می‌کند. او برندهٔ جایزه هانس کریستین اندرسن در سال ۲۰۰۶ است.او کتابهای بسیاری به رشتهٔ تحریر درآورده که برخی از آن‌ها در ایران نیز منتشر شده‌است: از جمله:المر فیل رنگارنگ. دیوید مک‌کی، کیانوش مصباح، ناشر امیرکبیر، کتابهای شکوفه، ۱۳۸۴روز استثنائی المر. دیوید مک‌کی، مترجم: الهام ذوالقدر. نشر تلنگر، ۱۳۹۶الان نه برنارد. دیوید مک‌کی. متر...