کتاب ماتریکس الهی

The Divine Matrix
  • 15 % تخفیف
    قیمت : 30,000 | 25,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: نامک نامک
    نویسنده:
کد کتاب : 28889
مترجم : فاطمه اعلمی
شابک : 978-6006721309
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 264
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2006
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 25 مرداد

معرفی کتاب ماتریکس الهی اثر گرگ برادن

آیا معجزه های در دنیای کوانتوم رخ می دهد، بزرگترین امکان ها ی ما را نشان می دهند؟ آیا رمان خود به خودی بیماریها، ارتباط در لحظه با هر کس وهر چیز وحتی سفر در زمان می تواند میراث حقیقی ما در کائنات باشد؟
گرگ بردان نویسنده پر فروش نیویورک تایمز، مهمان شناخته شده کنفرانسهای بین المللی و رسانه های ویژه است که به بررسی نقش معنویت در تکنولوژی می پپردازد و یکی از بر جسته ترین افرادی است که میان خرد گذشته و علم امروز برای دستیابی به صلح و شفا در آینده پل می زند. او به فرا سوی حصار های سنتی علم و معنویت سفر می کند تا دری به سوی بزرگترین امکانات ما باز کند.
در این کتاب الگوشکنانه، گرگ برادن یافته های خود را با ما به اشتراک می گذارد. از طریق بیست کلید آفرینش آگاهانه به ما نشان داده می شود چگونه معجزهء تصوراتمان را به واقعیت زندگی خود تبدیل کنیم. نویسنده با مطالب علمی قابل فهم و داستان هایی از زندگی خودش، نشان می دهد که ما تنها توسط عقاید خود محدود می شویم.

کتاب ماتریکس الهی

گرگ برادن
گرگ برادن (متولد 28 ژوئن 1954) نویسنده آمریکایی عصر جدید است که به دلیل حضور در بیگانگان باستان و نمایش خود "پیوندهای گمشده" و انتشارات دیگر در مورد پیوند علم و معنویت مشهور است. وی به دلیل ادعای خود مبنی بر قطب مغناطیسی زمین در حال بازگشت است، مود توجه قرار گرفت. برادن استدلال كرد كه تغيير در ميدان مغناطيسي زمين ممكن است تأثيري در DNA انسان داشته باشد. او همچنین استدلال كرده است كه احساسات انسان بر DNA اثر می گذارد و دعای جمعی ممكن است اثرات جسمی شفابخش داشته باشد. وی کتابهای زیادی را از طری...