کتاب کپی رایتینگ

Copywriting
(نوشتن موفق برای تبلیغات،برندینگ و بازاریابی)
  • 10 % تخفیف
    قیمت : 45,000 | 40,500 تومان

  • موجود
  • انتشارات: سیته سیته
    نویسنده:
کد کتاب : 30879
مترجم :
شابک : 978-6005253979
قطع : وزیری
تعداد صفحه : 226
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 5 آبان

معرفی کتاب کپی رایتینگ اثر مارک شاو

کپی رایتینگ یا نوشتن برای برند و تبلیغات را اغلب امری ذاتی و وابسته به استعداد می دانند، اما تکنیک های ساده ای وجود دارد که اگر به کارگرفته شود نویسنده را به متن و محتوایی قدرتمند می رساند.
مارک شاو، نویسنده ی این کتاب، مصاحبه های مفصلی با کپی رایترهای بزرگ دنیا انجام داده و درکنار موردکاوی های متعدد و بررسی برندهای بزرگ دنیا تلاش کرده تا هنر نوشتن یک متن خارق العاده را برای برند و تبلیغات در رسانه های مختلف آموزش دهد.
مارک شاو یکی از کپی رایترهای حرفه ای در سطح بین المللی است با سابقه ای 25 ساله که بنیان گذار ژوپیتر دیزاین (یکی از بزرگ ترین آژانس های طراحی بریتانیا) بوده و این روزها آژانس لیکوئید را مدیریت می کند و همچنان به برندهای بزرگ و رهبران بازار مشاوره می دهد.

کتاب کپی رایتینگ

مارک شاو
برای مارک ای. شاو ، مریلند که در محیط شهری و بتونی بالتیمور رشد می کند، فقط قدردانی محکم تری را نسبت به آنچه که وی از بیابانگردی و حومه شهر کم داشت، ایجاد می کند. همچنین این امر باعث ایجاد تخیل پر جنب و جوش و خلاقیت فریبنده در وی شد و او از سنین پایین شروع به ساختن داستان هایی در ذهن خود کرد. مارک الهام خود را از یک عمر ماجراجویی می گیرد - از بازی دوران کودکی خود با یک چوب و پتو غریب، که ابزار جادویی او برای فرماندهی باد شد، تا زندگی فعلی خود در ونکوور پیش از میلاد، جایی که او در چوب ها و جنگ...