کتاب طراحی زندگی ایدئال

How to Change Your Life
کد کتاب : 32063
مترجم :
شابک : 978-6008680437
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 140
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 30 اردیبهشت

معرفی کتاب طراحی زندگی ایدئال اثر بنجامین بونتی

کتاب طراحی زندگی ایدئال به قلم بنجامین بونتی، با ارائه ی نکات ریز اما کاربردی و همچنین تمرینات و فعالیت های فکری عمیق، به شما کمک خواهد کرد تا زندگی خود را تغییر دهید و قالب ذهنی درستی داشته باشید.
بی شک کتاب طراحی زندگی ایدئال (How to change your life)، انگیزاننده و الهام بخش برای ایجاد حرکتی نوین در زندگی شما خواهد بود. به بیان بنجامین بونتی (Benjamin Bonetti) بیش از 80 درصد موفقیت ها را می توان به داشتن قالب ذهنی درست نسبت داد. وجود قالب ذهنی درست برای ایجاد تغییر در زندگی اساسا به این معنی است که شما به چیزی بیش از آگاهی از لزوم تغییر نیاز دارید، یعنی نیاز دارید بپذیرید که ایجاد تغییر امکان پذیر و شدنی است، نیاز دارید خواهان ایجاد تغییر باشید و متعهد شوید هر کاری لازم است انجام دهید تا آن تغییر اتفاق بیفتد.

کتاب طراحی زندگی ایدئال

بنجامین بونتی
بنجامین بونتی (متولد 27 ژانویه 1982 ، در وورتینگ ، ساسکس غربی) یک سخنران و کارآفرین انگلیسی انگیزشی / خودیاری است. او خواهرزاده پیتر بونتی دروازه بان سابق انگلیس است که هم در چلسی و هم در انگلیس بازی می کرد. بونتی به دلیل رویکرد کارآفرینی خود در قبال "اقدام" که به او لقب "مرد عمل" داده اند، مشهور است.بونتی در سال 2004 برای انتخاب محلی انتخاب شد اما پس از یکی از طولانی ترین بازشماری ها در تاریخ وورتینگ، با 4 رأی نسبت به جان راجرز کرسی را از دست داد.