کتاب سر دلبران

Serr-e Delbaran
عوامل آرامش بخش و نشاط آفرین در خانواده
کد کتاب : 32531
شابک : 978-6006722047
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 271
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 17
زودترین زمان ارسال : 30 شهریور

معرفی کتاب سر دلبران اثر امیرحسین بانکی فرد

مخاطب کتاب سر دلبران همه خانواده ها به ویژه زوج های جوان اند. در این اثر به گل واژه هایی که موجب خوشبختی زوج های جوان می شود، اشاره شده است.
نویسنده کتاب سر دلبران درباره ضرورت و هدف از تالیف این اثر گفته: امروزه آن نشاط و آرامش لازم را کمتر درخانواده ها می بینیم. طلاق و به ویژه طلاق عاطفی زیاد شده است و تفاهم مورد انتظار در یک خانواده کمتر دیده می شود. همچنین در این کتاب به مسایل جنسی زوجین در پوششی عفیفانه تاکید شده، زیرا بسیاری از مشکلات بین زوجین ناشی از نداشتن آگاهی لازم درباره این نکات است.

کتاب سر دلبران

امیرحسین بانکی فرد
دکتر امیر حسین بانکی پور فرد شهرت به بانکی در سال 1349 در استان اصفهان دیده به جهان گشود و با توجه به علاقه وافری که به علوم دینی داشتند در سال 1361 وارد حوزه گردیدن و تا مقطع سطح 2 اقدام به تحصیل نمودند. از جمله اساتید ایشان می توان به آیات: مصباح یزدی، فیاضی، کلباسی، اکبریان، آیت اللهی، مجتبوی، گلشنی، احمدی اشاره نبود ایشان علاوه بر مدرک حوزوی دارای مدرک کارشناسی ارشد الهیات - فلسفه اسلامی در سال 1376 از دانشگاه تربیت مدرس تهران و همچنین مدرک دکترای فلسفه غرب می باشند از ایشان آثاری نیز به ...