کتاب انسان شفابخش

You the Healer
کد کتاب : 33506
مترجم :
شابک : 978-9645885449
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 448
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 1989
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 12
زودترین زمان ارسال : 29 شهریور

معرفی کتاب انسان شفابخش اثر خوزه سیلوا

فراوانی چشم گیر بیماری های گوناگون جسمانی و روانی، شلوغی بیش از اندازه ی مطب پزشکان، بیمارستان ها، داروخانه ها و دیگر مراکز درمانی، مرگ های زودرس ناشی از سکته های قلبی و مغزی، سرطان، ناراحتی های گوارشی، رنجوری های ناشی از دردهای استخوانی، عضلانی و... بیانگر این حقیقت است که زندگی انسان از مسیر خود منحرف شده، زیرا حالت طبیعی انسان، سالم و تندرست بودن است نه بیماری و ناخوشی.
پس از انتشار نخستین اثر خوزه سیلوا در ایران، با نام دستان شفابخش، استقبال بسیار گسترده ای که از آن شد بیانگر نیازط شدیدی بود که خوانندگان به آثار کل نگر و شیوه های درمانی نامتعارف احساس می کردند. کتاب انسان شفابخش اثر دیگری از خوزه سیلواست که به شکل کامل تر به آموزش گام به گام شفابخشی با متد سیلوا می پردازد.

کتاب انسان شفابخش

خوزه سیلوا
خوزه سیلوا (یازدهم اوت 1914 - 7 فوریه 1999) یک متخصص پاراپای روان شناس و نویسنده "روش سیلوا" و "سیستم ESP Silva UltraMind" ، با هدف کمک به افراد در افزایش ضریب هوشی، توسعه مهارت های روانی و ... بود. با استفاده از نیروهایی که برای علم ناشناخته هستند، توانایی بهبودی هم از راه دور خود و هم دیگران را دارند.خوزه سیلوا در لارودو، تگزاس متولد شد. او و خواهر بزرگتر و برادر کوچکترش توسط مادربزرگشان بزرگ شده اند. سیلوا از 6 سالگی با فروش روزنامه ها، کفش های درخشان و انجام کارهای عجیب و غریب از خانواده ...