کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا (8 جلدی)

Deltora Quest series
8 جلدی با قاب
کد کتاب : 343
مترجم :
شابک : 978-964-536-586-6
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 1145
سال انتشار شمسی : 1393
سال انتشار میلادی : 2000
نوع جلد : جلد نرم
سری چاپ : 10
زودترین زمان ارسال : 29 مرداد
تعداد جلد : 8

برنده ی جایزه ی اورالیس سال 2002

سریالی انیمیشنی بر اساس این مجموعه ساخته شده است.

مجموعه 8 جلدی

معرفی کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا (8 جلدی) اثر امیلی رودا

مجموعه ی در جست وجوی دلتورا، متشکل از چندین رمان فانتزی است که به قلم نویسنده ی استرالیایی، امیلی رودا، برای علاقه مندان به این ژانر در نظر گرفته شده است. این مجموعه، به ماجراجویی های سه همسفر می پردازد که با هدف بازپس گیری سنگ های هفت گانه ی ربوده شده از کمربند جادویی دلتورا و همچنین، شکست دادن متحدین و پیروان ارباب سایه های اهریمنی، سراسر سرزمین خیالی دلتورا را زیر پا می گذارند. ارباب سایه های اهریمنی، نقشه ی شوم حمله به دلتورا و اسیر کردن مردمان این سرزمین را در سر می پروراند. تنها چیزی که می تواند مانع این نقشه ی شیطانی شود، کمربند جادویی دلتورا به همراه سنگ های قدرتمند و اسرارآمیز آن است. سه شخصیت به ظاهر متفاوت، تنها با نقشه ای در دست، راهی سفری خطرناک برای یافتن سنگ های گمشده و نابودی بزرگترین دشمنشان می شوند. اما ابتدا باید به اولین هدف دست یابند: رسیدن به جنگل های مخوف سکوت.

کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا (8 جلدی)

امیلی رودا
جنیفر روو، زاده ی ۱۹۴۸، نویسنده ی استرالیایی است. بسیاری از داستان های او در صدر فهرست پرفروش ترین کتابهای کودکان استرالیا قرار دارند. او اولین کتابش «چیزی استثنایی» را در سال ۱۹۸۴ و دومین کتابش «خوک ها پرواز می کنند» را در سال ۱۹۸۶ چاپ کرد. وی همچنین فیلمنامه ی فیلم Murder Call را نوشته است. جنیفر روو، در آثاری که برای کودکان می نویسد، از نام مستعار امیلی رودا استفاده می کند، اما در آثار معمولی اش از نام اصلی خود بهره می گیرد.یکی از معروف ترین و پرطرفدارترین کتاب های امیلی رودا مجموعه ی «دلت...
نکوداشت های کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا (8 جلدی)
With a fantastic world.
با جهانی شگفت انگیز.
Scholastic

Appealing.
جذاب.
Booktopia

Full of captivating mysteries and adventurers.
سرشار از اسرار و ماجراجویی های مسحورکننده.
Book Garden

قسمت هایی از کتاب مجموعه رمان های در جست و جوی دلتورا (8 جلدی) (لذت متن)
در روزگاران کهن، دلتورا بین هفت قبیله تقسیم شده بود. هر کدام از قبایل، سنگی گرانبها از اعماق زمین داشتند، طلسمی با قدرت های به خصوص.

آدین که فهمیده بود آن رویا با هدفی به سراغش آمده، ماه ها به صورت مخفیانه برای ساخت مشابه کمربند کار کرد. سپس به سرتاسر قلمرو پادشاهی سفر کرد تا همه ی قبایل را متقاعد کند که اجازه دهند طلسمشان روی کمربند قرار گیرد.

او انسانی عادی بود، آهنگری که شمشیر و زره و نعل اسب می ساخت. اما مواهبی چون قدرت، شجاعت و خرد به او اعطا شده بود.