کتاب بهشت تخریب

behesht-e Takhrib
(خاطرات مرتضی نادرمحمدی معاون گردان تخریب لشکر 32 انصارالحسین)
کد کتاب : 35410
شابک : 978-6227177138
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 544
سال انتشار شمسی : 1399
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 5
زودترین زمان ارسال : 1 مرداد

معرفی کتاب بهشت تخریب اثر حمید حسام

«بهشت تخریب» نوشته سردار حمید حسام به خاطرات مرتضی نادر محمدی، معاون گردان تخریب، لشکر 32 انصارالحسین یا به تعبیر همرزمانش، شکارچی گردن کج، فرمانده جلوتر از فرمانبر، معبرگشای پابرهنه، تخریب چی روضه خوان می پردازد.
این کتاب دریچه ای به دنیای بهشت گونه تخریب چیان کم سن و سال باز می کند آنان که یکی از پر مخاطره ترین واحد های رزمی را برگزیده بودند.
خاطرات مرتضی نادر محمدی تنها روایت او نیست؛ بلکه آینه تمام نمای نسلی است که منظومه ای از حماسه و عرفان را وسط میدان مین از فاو تا مجنون و شلمچه در جنوب تا مهران و میمک و ماووت در غرب آفریدند.
نسل عارفان پانزده ساله؛ نسل آنان که اساس تخریب را تخریب هوای نفس می دانستند، نسل پا برهنه های جنگ، همان هایی که همچون اربابشان در گودی قتلگاه در خون خود قلتیدند.

کتاب بهشت تخریب

حمید حسام
حسام در سال 1340 در همدان متولد شد. وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات فارسی دانشگاه تهران است. وی جوانی خود را در جبهه های نبرد سپری کرد و همین مساله باعث شد تا دفاع مقدس رویکرد اصلی حمید حسام در نوشتن و خلق آثارش باشد. سردار حسام معاون ادبیات و انتشارات بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس، در زمینه نویسندگی نیز کارنامه قابل توجهی دارد. چهار کتاب حاصل دوران نویسندگی این مسئول فرهنگی است. در زمینه داستان کوتاه کتاب "دهلیز انتظار"، در بخش خاطره کتاب "غواصها بوی نعنا می دهند"، "دلیل" و در ...