کتاب عشق و آدم بسیار حساس

The Highly Sensitive Person in Love
کد کتاب : 38608
مترجم :
شابک : 978-6007293409
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 368
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 1996
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 9 بهمن

معرفی کتاب عشق و آدم بسیار حساس اثر الین ان آرون

آیا زود عاشقی می شوید اما از صمیمیت می ترسید؟ آیا از شنیدن "خیلی حساسی" خسته شده اید؟ آیا احترام گذاشتن به همسر کمتر حساس تان دشوار است؟ یا اصلا از عاشقی دست برداشته اید، از حساسیت زیاد خود می ترسید یا از زخم هایی که عاشق ایجاد می کند، احساس شرمندگی می کنید؟
آمارها حاکی از آن ها هستند که 50 درصد از طلاق ها به واسطه خلق و خوست و اگر شما از آن 20 درصد کسانی هستید که بسیار حساس هستند، پس ریسک تجربه ی ارتباط ناخوشایند برایتان بالاست. سیستم عصبی حساس تان روی ظرایف متمرکز شده و عمیق فکر می کنید، به طور بالقوه از شما زوج رمانتیکی می سازد. البته اگر هر دوی شما فهم بهتری از (شما) بیابید. اما بدون آگاهی، حساسیت تان باعث می شود روابط نزدیکتان دردناک و پچیده شود.
کتاب " عشق و آم بسیار حساس" که مبتنی بر پژوهش های فراوان الین ان . آرون در حیطه خلق و خو و صمیمیت نوشته شده است، در راستای شاد کامی و ارتباط سالم آدم های بسیار حساس، کمک خوبی ارائه می کند. کتاب حاوی مطالبی از کاهش میزان استرس گرفته تا مسائل جنسی، خودارزیابی ها و پژوهش اولیه در زمینه مسائل زناشویی و خلق و خوست. کتاب "عشق و آدم بسیار حساس" راهکارهای بهتری برای زندگی و عشق فراهم می سازد.
کتاب " عشق و آدم حساس" کمک می کند تا بنیان مناسب تری را برای زندگی درونی خود پی ریزی کنید. این شگفت انگیز و مهم به آدم های بسیار حساس کمک می کند تا صلح و رضایت را در روابط خود پی ریزی کنند.
رابرت جانسون، نویسنده کتاب " کار بر روی درون"
الین ان. آرون PHD، روان درمانگر، مدیر و مجری کارگاه ها که شخصا بسیار حساس است. نویسنده کتاب های " آدم بسیار حساس" و " کتاب کار برای آدم بسیار حساس" است.

کتاب عشق و آدم بسیار حساس

الین ان آرون
الین ان. آرون روانشناس و نویسنده تحقیقات بالینی است که از سال 1990 شخصیت های حساسیت بالایی را مطالعه کرده است. او شش کتاب در این زمینه منتشر کرده است ، از جمله "شخص بسیار حساس" که به 21 زبان ترجمه شده و بیش از یک میلیون نسخه به فروش رسیده است.