کتاب نیاز زنها،خواسته مردها برای آغاز دوباره

Mars and Venus Starting Over: A Practical Guide for Finding Love Again After a Painful Breakup, Divorce, or the Loss of a Loved One
  • قیمت : 30,000 تومان

  • ناموجود
  • انتشارات: یاران یاران
    نویسنده:
کد کتاب : 4075
مترجم : عباس نصیری زنگ آباد
شابک : 978-9642341061
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 344
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 1997
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

معرفی کتاب نیاز زنها،خواسته مردها برای آغاز دوباره اثر جان گری

کتاب «نیاز زن ها، خواسته مردها برای آغاز دوباره» نوشته ی دکتر جان گری است و عباس نصیری زنگ آباد آن را ترجمه کرده و موضوع آن روان شناسی زنان و مردان، روابط زن و مرد، متارکه و خودیاری است هدف از نوشتن این کتاب ارائه راهکارهایی عملی برای بازیابی دوباره ی عشق در مسائل جنسی و زناشویی مردان و زنانی است که شکست عشقی خورده، از نامزد یا محبوب یا همسرشان جدا شده اند. دراین کتاب فرآیند درمان ئتا بهبود این افراد توضیح داده شد، چه زن باشند و چه مرد.

کتاب نیاز زنها،خواسته مردها برای آغاز دوباره

جان گری
جان گری، زاده ی 28 دسامبر 1951، مشاور، سخنران و نویسنده ای آمریکایی است. گری در هیوستون تگزاس به دنیا آمد. او در رشته ی «علم هوش خلاق» تحصیل کرد و در سال 1969 در یک سخنرانی مربوط به «مراقبه ی متعالی» حضور یافت. گری اندکی بعد دستیار شخصی یکی از استادان معنوی بزرگ هند به نام ماهاریشی ماهش یوگی شد و نه سال به این کار ادامه داد. او در سال 2002 کتاب «مردان مریخی زنان ونوسی» را به چاپ رساند که تا مدت ها در فهرست های مختلف پرفروش ترین کتاب ها قرار گرفت و به اساس سایر آثار او نیز تبدیل شد.
دسته بندی های کتاب نیاز زنها،خواسته مردها برای آغاز دوباره