۴۸ قانون قدرت

The 48 Laws of Power

  • قیمت : ۵۹,۹۰۰ تومان
  • قیمت برای شما : ۴۷,۹۲۰ تومان
  • وضعیت : موجود

معرفی کتاب ۴۸ قانون قدرت اثر رابرت گرین

کتاب 48 قانون قدرت، اثری نوشته ی رابرت گرین است که اولین بار در سال 1998 به انتشار رسید. رابرت گرین در این کتاب شگفت انگیز، سه هزار سال از تاریخ قدرت را با بهره گیری از تفکرات ماکیاولی، سون تزو، کارل فون کلاوزویتس و همچنین از زندگی افرادی مهم و تأثیرگذار، در 48 قانون فوق العاده مهم و حیاتی خلاصه کرده است. بعضی از این قوانین بر اهمیت «عقل و احتیاط» تأکید می کنند، برخی دیگر، ارزش اعتماد به نفس را یادآور می شوند و بسیاری از آن ها، خویشتن داری کامل و تسلط بر نفْس را توصیه می کنند. با این حال، هر قانون در داشتن یک چیز با سایرین مشترک است: تمایل به چیرگی مطلق. اگر قصد دارید در رقابتی پیروز شوید، در شرایط مختلف از خود دفاع کنید و یا این که فقط قوانین بازی قدرت را بدانید، کتاب 48 قانون قدرت، اثری ایده آل برای شماست.

کتاب ۴۸ قانون قدرت


ویژگی ها کتاب ۴۸ قانون قدرت

جزو فهرست کتاب هایی که زندگی تان را دگرگون خواهند کرد

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

جزو پرفروش ترین کتاب ها و رمان های ایران

مشخصات کتاب ۴۸ قانون قدرت
قطع :وزیری
نوع جلد :سلفونی
شابک :978-964-236-936-2
تعداد صفحه :640
سال انتشار شمسی :1397
سال انتشار میلادی :1998
سری چاپ :1
بیشتر بخوانید

آینه ی تمام نمای زندگی بشر در ادبیات تاریخی

می توان گفت که هدف اصلی این ژانر، «زندگی بخشیدن به تاریخ» از طریق ساختن داستان هایی درباره ی گذشته یا یک دوره ی تاریخی خاص است.

نکوداشت های کتاب ۴۸ قانون قدرت
Cunning, ruthless, and instructive.
زیرکانه، بی رحمانه و آموزنده.
Barnes & Noble

Machiavelli has a new rival.
ماکیاولی، رقیب جدیدی پیدا کرده است.
New York magazine

Beguiling and fascinating.
مسحورکننده و شگفت انگیز.
People People

بخش هایی از کتاب ۴۸ قانون قدرت (لذت متن)
بیشتر مردم خفت فریب خوردگی را می پذیرند. زیرا که درسشان را می آموزند و این که غذای مجانی وجود ندارد و حرص برای رسیدن آسان به پول، آن ها را نابود می کند. اما برخی از این درس دوری می کنند و به جای پذیرش ساده لوحی و حرص و طمع خود، خود را قربانی بی گناه می دانند.

مردی به درویشی گفت چرا تو را نمی بینم؟ درویش در پاسخ گفت: به این دلیل که اظهار «چرا همیشه تو را نمی بینم؟» برایم شیرین تر است تا اینکه بشنوم کسی بگوید: «چرا همیشه می بینمت؟». یا مانند شخصیت گندالف در ارباب حلقه ها که در لحظات حساس از داستان غایب می شد، اما زمانی که دیگر امیدی نبود خود را نمایان می کرد.

تنها به دلیل غیرقابل پیش بینی بودن از زمین لرزه ها و گردبادهای شدید تا این اندازه می ترسیم، زیرا زمان روی دادن آن ها را نمی دانیم. وقتی یک بار اتفاق بیفتد، با ترس منتظر بعدی می مانیم. رفتار پیش بینی ناپذیر اطرافیان تاثیری همسان بر ما دارد.