کتاب کافه نگار

Cafe Negar
(یک رمان ایرانی)
کد کتاب : 43428
شابک : 978-6007876497
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 188
سال انتشار شمسی : 1399
سال انتشار میلادی : 2020
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 4 اردیبهشت

معرفی کتاب کافه نگار اثر ندا نیکو

"کافه نگار" یک رمان ایرانی است از "ندا نیکو"، از نویسندگان موفق گیلانی و ایرانی، که با سابقه ی تحصیل در رشته ی ادبیات کودک و نوجوان، نویسندگی و فیلم نامه نویسی، قلم خود را صیقل داده و فیلم نامه ی آثار موفقی همچون تله فیلم "روجا" و "گیل بابا" را در کارنامه دارد.
اکنون "ندا نیکو"، تصمیم گرفته تا به آرزوی دوران کودکی خود جامه ی عمل پوشانده و قلم خود را در زمینه ی رمان نویسی نیز محک بزند که حاصل آن، تولد رمانی با حال و هوای عاشقانه به نام "کافه نگار" می باشد. "کافه نگار" پرداختی است به داستان زندگی یک زن، که فضای قصه پیرامون آن شکل می گیرد. نگار زنی است که از یک مرد زخم خورده و به همین سبب از مردها فراری است؛ با این حال "ندا نیکو" شخصیت های مختلفی را با خصوصیات و رفتارهای متفاوت خلق کرده و داستان او برای حفظ سرزندگی و نشاط، از شخصیت های رنگارنگی برخوردار است. از جمله ی این شخصیت ها، سپهر، کامیار و سپند هستند که در زندگی نگار حضور دارند و به شدت دوست داشتنی هستند.
داستان علاوه بر راوی، در فصل چهارم و پنجم با سبک خود روایتگری پیش می رود و ایرج در فصل چهار و نگار در فصل پنج، داستان را از دریچه ی نگاه خود بیان می کنند. با وجود اینکه "کافه نگار" ساخته و پرداخته ی ذهن نویسنده است، اما این قضیه از باورپذیری آن نکاسته و به سبب حضور زنان دیگری همچون نگار در جامعه، این داستان خیلی راحت با مخاطبین خود ارتباط برقرار کرده و در ذهن می نشیند.

کتاب کافه نگار