کتاب صنعت ویروس بازی

Virus Mania
کد کتاب : 57199
مترجم :
شابک : 978-9641220282
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 622
سال انتشار شمسی : 1400
سال انتشار میلادی : 2007
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

معرفی کتاب صنعت ویروس بازی اثر تورستن انگلبرغشت

این کتاب، که به قلم یک پزشک ماهر نوشته شده است با انگیزه ای مثال زدنی به ارزیابی و بررسی جریان های غالب پزشکی، نخبگان شرکت سالار و نهادهای مالی قدرتمند دولتی می پردازد. این کتاب حاصل یک دانش تخصصی و واکاوی دقیق مسایل جزیی است.
نویسندگان این کتاب نشان می دهند که ویروس های واگیر داری که عامل بیماری ها شناخته می شوند در واقع ذراتی هستند که خود سلول ها در اثر عوامل استرس زایی مانند مصرف دارو تولید می کنند. در ادامه، پزشکان این ذرات را به کمک تست های آنتی بادی و پی سی آر به عنوان ویروس بیماری زا شناسایی می کنند. همان پزشکانی که به مدت بیش از صد سال در دامن نظریه ای تربیت شده اند که میکروب ها را عواملی کشنده می دانند و این گونه القا می کنند که فقط درمان های مدرن و واکسیناسیون می توانند ما را از گزند این بیماری های همه گیر محافظت کنند و...

کتاب صنعت ویروس بازی

تورستن انگلبرغشت
تورستن انگلبرغشت به عنوان روزنامه نگار آزاد در هامبورگ کار می کند. وی مقالاتی برای نشریاتی مانند فرضیه های پزشکی ، مجله پزشکی بریتانیا (آنلاین) ، Suddeutsche Zeitung ، Neue Zurcher Zeitung و The Ecologist نوشته است. از سال 2000 تا 2004 ، وی به عنوان ویراستار تجاری Financial Times Deutschland کار می کرد.