کتاب به طور اتفاقی

Be Tore Ettefaghi
کد کتاب : 58031
شابک : 978-9642028153
قطع : خشتی
تعداد صفحه : 32
سال انتشار شمسی : 1400
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 8 آبان

معرفی کتاب به طور اتفاقی اثر غلامرضا حیدری ابهری

یکی از بهترین راه های خداشناسی، تماشای جهان و تفکر در پدیده های رنگارنگ و شگفت انگیز آن است. هستی، مالامال از نشانه های وجود پروردگار و آینه هایی برای دیدن جمال زیبای اوست. خداناباوران می خواهند این راه آشنایی با الله را به روی بندگان او ببندند. آنان بی هیچ دلیل و منطقی، جهان را محصول اتفاق می شمرند. کتاب «به طور اتفاقی» درباره همین سخن سست و نادرست است. «به طور اتفاقی» با بیانی طنز آمیز و البته عقلانی و فطری، ادعای اتفاقی بودن جهان را زیر سوال می برد و بطلان آن را برای کودکان آشکار می سازد. این کتاب با الهام از یکی از احادیث امام صادق علیه السلام نوشته شده است.
«به طور اتفاقی» حاصل تلاش حجت الاسلام حیدری ابهری است که تاکنون کتاب های فراوانی در زمینه خداشناسی پدید آورده است. تصویرگر این اثر ارزنده هم جناب آقای آرش عادلی و مدیر هنری آن سرکار خانم فریبا بندی بوده است.

کتاب به طور اتفاقی

غلامرضا حیدری ابهری
غلامرضا حیدری ابهری، (زاده ۱ فروردین ۱۳۴۸ در تهران نویسنده و محقق در حوزه تعلیم و تربیت کودکان است.او تحصیلات دوره ابتدایی و راهنمایی را در تهران گذراند. به خاطر علاقه به علوم دینی، تحصیلات دورة دبیرستان را نیمه تمام رها کرد و به شهر قم رفت. در حوزه علمیه قم، تحصیل علوم دینی را آغاز کرد و از اساتید بزرگ حوزه بهره برد. وی سه سال نیز در مرکز فرهنگ و معارف قرآن به سؤالات کتبی دانش‌آموزان پاسخ می‌داد و سه سال با دارالحدیث همکاری می‌کرده‌است. غلامرضا حیدری ابهری، از سال ۱۳۸۶ در...