همه حقیقت

The Whole Truth

مشخصات کتاب همه حقیقت
مترجم :لادن کاظمی
قطع :رقعی
نوع جلد :شومیز
شابک :978-964-174-200-5
تعداد صفحه :512
سال انتشار شمسی :1396
سال انتشار میلادی :2008
سری چاپ :1
زودترین زمان ارسال :31 فروردین

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب همه حقیقت اثر دیوید بالداچی | ایران کتاب

رمان همه ی حقیقت، نام رمانی تریلر از دیوید بالداچی است که با همه ی آثار قبلی این نویسنده متفاوت است. متیو پندر از مسئولین شرکت پندر است؛ این سازمان نه چندان شناخته شده، وضعیت هایی به ظاهر غیرممکن و نشدنی را برای مشتریانش خلق می کند. گاهی اوقات، این وضعیت ها به برپایی و ایجاد جنگی مسلحانه نیز گسترش می یابند. زمانی که یکی از مشتریان متیو از او می خواهد که دو کشور را به جان هم بیاندازد، مجموعه ای از رویدادهای شوکه کننده و غیرقابل پیش بینی به وقوع می پیوندد که می تواند کل جهان را تا آستانه ی جنگ جهانی سوم پیش ببرد. دیوید بالداچی در این رمان تأثیرگذار، داستان فوق العاده هیجان انگیزی برای مخاطبین خود تدارک دیده که مدت ها در ذهن آن ها باقی خواهد ماند.

کتاب همه حقیقت

نکوداشت های کتاب همه حقیقت
Baldacci pushes his plot ahead at such a blistering pace.
بالداچی با سرعتی طوفانی، داستانش را جلو می برد.
Washington Post Washington Post

An utterly enjoyable read.
کتابی فوق العاده لذت بخش.
Tampa Tribune

An exciting suspenseful story.
داستانی هیجان انگیز و پرتعلیق.
Library Journal Library Journal

قسمت هایی از کتاب همه حقیقت (لذت متن)
اسم من کنستانتین بود. حالا دیگه برای من و خانوادم خیلی دیر شده. حالا دیگه همه مون مردیم. همسرم، سه تا بچه هام، همه مردن. من رو فراموش نکنین، همین طور دلیل مرگم رو. نذارید خون خانواده ی من پایمال بشه.

او فهمید که به چیزی بیش از معجزه نیاز است. برای این کار، به مداخله ی الهی به علاوه ی شانس به علاوه ی عنصری ناشناخته از خرد کیهانی نیاز بود.

داشت می رفت پیاده روی. در واقع، مردم عادی به پیاده روی می رفتند. سران میلیاردر شرکت های بزرگ، خیلی بالاتر از طبقه ی پست و عوام، پرواز می کردند.