کتاب فال خون

In golds by Legends
کد کتاب : 7255
شابک : 9781345062687
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 65
سال انتشار شمسی : 1396
سال انتشار میلادی : 1996
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 13
زودترین زمان ارسال : 28 مرداد

معرفی کتاب فال خون اثر داوود غفارزادگان

این اثراز زاویه دید متفاوتی به جنگ نگاه می کند. داستان از زبان سربازی روایت می شود که همراه ستوانی برای دیدبانی به بالای کوه برفی می روند. ستوان فردی سرخوش و بیخیال، سرباز فردی درون گرا و محزون است که مدام به چگونگی مرگش فکر می کند. داستان بر حول محور این دو شخصیت می گذرد و به شرح حال و اوضاع سرباز میپردازد تا اینکه ستوان یاری برای دیدبانی به آنجا اعزام می شود، و اتفاقات عجیبی رخ می دهد.

کتاب فال خون

داوود غفارزادگان
داوود غفارزادگان متولد ۱۳۳۸ اردبیل- داستان‌نویس ایرانی است.بیش از سه دهه داستان‌هایی با موضوعات متنوع و برای مخاطبان متنوع نوشته‌است. جایزهٔ ۲۰ سال ادبیات داستانی (بزرگسالان) به خاطر اثر ارزش‌مندش ماسه نفرهستیم به او تعلق گرفت. وی یکی از مؤثرترین نویسندگان در عرصه ادبیات کودک و نوجوان است. نشان طلایی از جشن‌وارهٔ بزرگ برگزیدگان ادبیات کودک ونوجوان (انجمن نویسندگان کودک ونوجوان)به عنوان یکی از بهترین داستان نویسان دو دهه از جوایز دیگر اوست.رمان فال خون او توسط پروفسور ...
قسمت هایی از کتاب فال خون (لذت متن)
مثل همیشه، حاضر به یراق، زود آماده شد. آمد پیش ستوان و پاها را محکم کوبید به هم. راننده پا گذاشته بود روی پدال و می گازید. به جادۀ فرعی که رسیدند، ستوان سیگاری آتش زد. در فضای بسته و دودآلود داخل جیپ و از پشت تلق گل اندود، دشت، تیره و خاکستری، از پیش چشم می گریخت. چقدر راه آمدند یادش نبود. جلورو و پشت سر، خمپاره ها زمین را شیار زده بود. ماشین توی چاله انفجارها بالا و پایین می شد و به سرعت پیش می رفت.