کتاب رموز آفرینندگی

The Creator's Code
(6 مهارت اساسی کارآفرینان برتر)
کد کتاب : 73261
مترجم : علی اکبر متواضع
شابک : 978-9643179724
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 248
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2014
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 27 مرداد

معرفی کتاب رموز آفرینندگی اثر امی ویلکینسون

داستان شکل گیری کسب و کارهای بزرگ، بسیار شبیه داستان زندگی روزمره من و شماست. نیاز مالی شدید، رویای زندگی بهتر، آرزوی انجام کاری بزرگ و رویای معمولی نبودن، محرک های اصلی برای پیدایش تمام این کسب و کارها بوده اند. نوع نگرش و طرز تفکر تمام آفرینندگان بزرگ، نقاط اشتراک بسیاری دارد که آن ها را با مطالعه این کتاب، در قالب اصول ششگانه آفرینندگی درخواهید یافت.
تمام لحظات دردناک زندگی را در این کتاب، گذرا و در راستای دستیابی به اهداف بزرگ، قابل تحمل می یابید و می آموزید که هیچ اوجی بدون گذر از فراز و نشیب های فراوان، دست یافتنی نیست. اما این که چگونه باید از این فراز و فرودها درس آموخت، دقیقا موضوع بحث این کتاب است: سرگذشت ایجاد و شکوفایی کسب و کارهایی که با بهره جویی رهبران از آموخته های شان، هر کدام در عرصه ای، یکی از بزرگترین برندهای دنیای امروز شدند.

کتاب رموز آفرینندگی

امی ویلکینسون
ایمی ویلکینسون موسس و مدیر عامل Ingenuity، مدرس دانشکده تحصیلات تکمیلی استنفورد و نویسنده کتاب The Creator's Code: The Six Essential Skills of Extraordinary Entrepreneurs است. او به مدیران اجرایی و رهبران نوظهور در سراسر جهان در مورد چگونگی تسلط بر مهارت هایی که زمینه ساز موفقیت کارآفرینی است، توصیه می کند.