کتاب تولدی بنیادین

Radical Rebirth
(خود قدیمی ات را بکش و زندگی جدیدی خلق کن)
کد کتاب : 80480
مترجم : الهام شیخی
شابک : 978-6001185076
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 208
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2021
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 21 تیر

معرفی کتاب تولدی بنیادین اثر رندی گیج

شاید از خواب بیدار شده‌اید و در آینه خودی را دیده‌اید که اصلا از آن راضی نیستید و تصمیم گرفته‌اید ورژنی جدید از خود بسازید. این کتابی است که به شما کمک می‌کند تا به این هدفتان دست یابید.
رندی گیج با نوشتن آخرین اثرش، توفانی به پا کرده است. فلسفۀ منسجم و فاقد گزافه‌گویی او همچون جعبۀ دینامیت به‌هم‌فشرده‌ای عمل می‌کند که شما را وا می‌دارد تا دوباره به فرضیاتی فکر کنید که سال‌ها در ذهن داشته‌اید.
او در تولدی بنیادین دوباره تمام قوانین را زیرپا می‌گذارد و شما را در یک کشش ذهنی غوطه‌ور می‌کند تا هر بخش جداگانه‌ای از باورهایتان را به چالش بکشید؛ از پرده‌برداری از خاموشی گرفته تا تمایل به مهم بودن و حتی ادعای بخشش خود. گیج شما را به یک بازجویی هیستریک و بدیع می‌برد تا از تفکر ناخودآگاه به تفکر خودآگاه روی آورید.
نویسندۀ این اثر تکان‌دهنده همیشه ذهن شما را به مرزها و چالش‌هایی می‌کشاند که با باورهای همیشگی‌تان در تضاد است. بنابراین پس از خواندن این کتاب می‌توانید به آن کسی تبدیل شوید که همیشه تمایلش را داشته‌اید.
گیج همیشه با اشتیاق، بصیرت و شفافیت خاصی کتاب می‌نویسد. او با این کتاب سنگ تمام گذاشته است؛ کتابی که تلنگری است برای در آغوش گرفتن هر چیز در زندگی تا بتوانید چیزهایی را عقب برانید که زندگی‌تان را تهدید می‌کنند و می‌خواهند شما را کوچک نگه دارند، شما را به وحشت می‌اندازند و به از خود بیزاری می‌انجامند. این کتاب را تا زمانی که برای تغییر کامل زندگی‌تان حریصانه گرسنه نشده‌اید نخرید!
تولدی بنیادین شبیه نویسنده‌ای است که آن را نوشته است: متهور، تأمل‌برانگیز و البته کمی هم بحث‌برانگیز، اما اگر شما احساس کرده‌اید که مسیر را اشتباه رفته‌اید یا در پی فرصتی هستید تا زندگی‌تان را دوباره راه‌اندازی کنید، این کتاب تقدیم به شما!

کتاب تولدی بنیادین

رندی گیج
رندی پل گیج (زاده 6 6 آوریل 1959) نویسنده و گوینده انگیزشی آمریکایی است. وی به دلیل نوشتن کتابهای خودیاری و سخنرانی در مورد موفقیت و سعادت شناخته شده است.گیج توسط مادرش متولد و بزرگ شده است. وی پس از اتهام سرقت مسلحانه در سن 15 سالگی به منظور تأمین بودجه معامله مواد مخدر، را از دبیرستان مدیسون غربی اخراج شد و مدتی در زندان نوجوان مشغول خدمت بود. در سال 1975 با مشروط آزاد شد، وی به میامی، فلوریدا نقل مکان کرد و به عنوان ظرفشور در خانه پنکیک با حداقل دستمزد کار کرد و در سن 16 سالگی به عنوان مدی...