کتاب احساس کلید تحقق آرزوست

Feeling Is The Secret
کد کتاب : 87732
مترجم :
شابک : 978-6227741346
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 58
سال انتشار شمسی : 1401
سال انتشار میلادی : 2004
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 12 آذر

معرفی کتاب احساس کلید تحقق آرزوست اثر نویل گادارد

کتاب حاضر همانند گنجی است که در مورد هنر رسیدن به خواسته‌ها صحبت می‌کند و مسیر تحقق رویاهایمان را مشخص می‌کند. اگر فرض بر این بود که با دلایل محکم و قطعی می‌توان عقیده را به دیگران انتقال داد، کتاب احساس کلید تحقق آرزوست (Feeling is the Secret) باید حجمی چندین برابر می‌داشت؛ با این حال به ندرت می‌شود این کار را با تبیین یا استدلال‌های کتبی انجام داد؛ زیرا منطقی است که گفته شود نویسنده صادق نبوده یا قصد فریب مخاطب را داشته است.
از این رو نویل گادارد (Neville Goddard) تمامی استدلال‌ها و شواهد را حذف کرده و به سادگی ما را با تمرین قانون آگاهی که در این کتاب مطرح شده به چالش می‌کشد. موفقیت‌های فردی بسیار متقاعدکننده‌تر از تمام کتاب‌هایی هستند که در این زمینه نوشته شده‌اند. به علاوه گادارد برای نگارش کتاب احساس کلید تحقق آرزوست از کتاب‌هایی توحیدی چون قرآن مجید، انجیل و نیز اصول هفت‌گانۀ هرمس استفاده کرده است.

کتاب احساس کلید تحقق آرزوست

نویل گادارد
نویل لنچلوت گودارد (1972-1985) یک پیامبر، معلم بسیار تأثیرگذار و نویسنده بود. او خود را بعنوان متافیزیک، با هیچ آموزه ای از "ism" یا "فکر جدید" که معمولاً توسط این گروه های جمعی تبلیغ می شود، ارتباط نمی داد.
قسمت هایی از کتاب احساس کلید تحقق آرزوست (لذت متن)
پذیرش غایت به طور خودکار ابزار تحقق را اراده می کند. در این مورد هیچ اشتباهی نکنید. اگر هنگام آماده شدن برای خواب، آگاهانه خود را در حالت خواستۀ تحقق یافته احساس نکنید، مجموع عکس العمل ها و احساسات بیداری در روز را با خود به ضمیر ناخودآگاه خواهید برد و در هنگام خواب، طرز تجلی آن ها برای فردا و به شما دیکته می شود. شما با این باور که یک عامل آزاد هستید، برمی خیزید و متوجه نمی شوید که هر عمل و رویداد در روز توسط تصور شما از خود در هنگام خواب از پیش تعیین شده است. پس تنها آزادی شما، آزادی در واکنش است. در انتخاب احساس و واکنش خود به نمایش روز آزاد هستید، اما نمایش، یعنی کردار، رویدادها و ماوقع روز، قبلا مشخص شده است.