کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)

Food Rules: An Eater's Manual
  • 14,000 تومان
  • تمام شد ، اما میاریمش 😏
  • انتشارات: مثلث مثلث
    نویسنده:
کد کتاب : 881
مترجم :
شابک : 978-964-8496-96-3
قطع : جیبی
تعداد صفحه : 110
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : ---

جزو لیست پرفروش ترین های نیویورک تایمز

معرفی کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم) اثر مایکل پولان

کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)، اثری نوشته ی مایکل پولان است که اولین بار در سال 2009 به چاپ رسید. غذا خوردن می تواند این قدر سخت نباشد. در این عصر که رژیم های مختلف و مشاوره های تغذیه ای متناقض، بیش از هر زمان دیگری به چشم می خورند، این کتاب موفق و تأثیرگذار، سادگی مطلوبی به تصمیمات غذایی روزانه ی ما می بخشد. این اثر ارزشمند که با شفافیت، ایجاز و شوخ طبعی همیشگی مایکل پولان نگاشته شده، قوانینی ساده و به یاد ماندنی را در مورد هوشمندانه مصرف کردن غذا وضع می کند و با آوردن مثال هایی از فرهنگ های مختلف، نشان می دهد که چگونه همه ی این فرهنگ های متفاوت در گذر زمان به دانشی یکسان و جاودان در مورد مصرف معقول غذاها رسیده اند. کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)، بهترین راهنما برای هر کسی است که می خواهد انتخاب های سالم و درستی در مورد غذا خوردن داشته باشد.

کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)

مایکل پولان
مایکل پولان، روزنامه نگار، فعال اجتماعی، استاد دانشگاه و نویسنده ی آمریکایی است.پولان در لانگ آیلند نیویورک به دنیا آمد. او مدرک کارشناسی خود در رشته ی انگلیسی را در سال 1977 از کالج بنینگتون دریافت کرد و به ادامه ی تحصیل در همین رشته در دانشگاه کلمبیا پرداخت. کتاب های او در زمینه ی سلامت و غذا به فروش بسیار بالایی در سطح جهان دست یافته اند.
نکوداشت های کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم)
Intelligent, sensible and simple.
هوشمندانه، معقول و ساده.
New York Times New York Times

Those who want to eat more healthfully without the constraints of a complicated or unrealistic regime, will find this book essential.
کسانی که می خواهند بدون محدودیت های رژیم های غذایی سخت و غیرواقع گرایانه سالم تر غذا بخورند، این کتاب را ضروری خواهند یافت.
Library Journal Library Journal

The most sensible diet plan ever.
معقول ترین رژیم غذایی که تا به حال طراحی شده است.
Houston Chronicle

قسمت هایی از کتاب قواعد خوردن (راهنمای تغذیه سالم) (لذت متن)
ایجاد تنها رژیمی که به شکلی قابل اتکا مردم را بیمار می کند، چه دستاورد بزرگی برای یک تمدن است!

از آزمایش سیب استفاده کنید. اگر به اندازه ای گرسنه نیستید که بتوانید یک سیب را بخورید، شما گرسنه نیستید.

خوردن چیزی که بر روی یک پا می ایستد، مثل قارچ ها و غذاهای گیاهی، بهتر از خوردن چیزی است که بر روی دو پا می ایستد، مثل پرندگان، که خود آن هم بهتر از خوردن چیزی است که بر روی چهار پا می ایستد، مثل گاو، گوسفند و سایر پستانداران.