کتاب شکار و تاریکی

La belva nell'ombra

مشخصات کتاب شکار و تاریکی
مترجم :
شابک : 9786009585885
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 108
سال انتشار شمسی : 1395
سال انتشار میلادی : 1925
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 24 مهر

معرفی کتاب شکار و تاریکی اثر ادوگاوا رانپو

روزی فرا می رسد که او دیگر نمی تواند فقط به رمان قناعت کند. او که از دنیا و حقارت آن بیزار بود، در نویسندگی پناهگاهی یافته بود که در آن شکوه و جلال تخیلش را به نمایش بگذارد و به همین دلیل رمان نویس شده بود. اما حالا حتی کتاب ها هم برایش سخت کسالت آور شده بودند؛ با کدام محرک تازه از چنگ ملال می گریخت؟ جنایت.

کتاب شکار و تاریکی

قسمت هایی از کتاب شکار و تاریکی (لذت متن)
خم شدم تا اتاق زیر پایم را ببینم، آنگاه توانستم مستی و از خودبی خودی شوندی را حس کنم. غرابت دنیایی که از ورای سوراخ زیر شیروانی دیده می شود فراتر از تصور است. شیزوکو درست زیر پایم قرار داشت و سرش پایین بود؛ هرگز تصور نکرده بودم زاویه ای که از آن به فرد نگاه می کنیم تا این حد بتواند روی نظرمان اثر بگذارد.

من بیشتر به این امید آمده بودم که توجیهاتش و دلایل بی گناهی ا ش را بشنوم، اما رفتار او فقط سو ءظنم را تقویت کرده بود و چون در تنگنا قرارم داده بود چاره ای نداشتم جز این که با لحن دادستانی بیرحم با او حرف بزنم و از آنجایی که به رغم خواهش و تمنایم، لج کرده و هیچ پاسخی نداده بود، به این نتیجه رسیده بودم که سکوت او علامت گناهکار بودنش است. اما رأیی که بر اساس دریافتی درونی و استبدادی باشد چه ارزشی دارد؟