کتاب عمل عاشقانه

ACT with love
توقف مجادلات، مصالحه اختلافات و تقویت روابط زناشویی با درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد
کد کتاب : 9918
مترجم : میترا رفیعی
شیرعلی خرامین
شابک : 9786006304205
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 388
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2009
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 2
زودترین زمان ارسال : 16 اسفند

معرفی کتاب عمل عاشقانه اثر راس هریس

ر این کتاب از اصول اساسی درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد استفاده شده است و شما چگونگی استفاده از این اصول را برای ساخت، پیشرفت و کامیابی در روابط می آموزید. دکتر راس هریس این کتاب را برای چهار گروه نگاشته است: روابط شما شکل معقولی دارد، اما می خواهید غنی اش کنید. روابط شما شکل بدی دارد، می خواهید اصلاحش کنید. در حال حاضر رابطۀ خاصی ندارید و رابطه قطع شده است. درمانگر، مشاور یا مربی هستید و دنبال مطلب و حقایقی برای درمان مراجعان می گردید.

کتاب عمل عاشقانه

راس هریس
راس هریس پزشک، روان درمان و نویسنده پرفروش کتاب "تله شادمانی" است که هم اکنون به بیست و دو زبان ترجمه شده است. او یکی از چهره های پیشرو جهان در زمینه پذیرش و تعهد درمانی (ACT) است، و او به طور مرتب به استرالیا و دیگر نقاط جهان سفر می کند تا طیف گسترده ای از متخصصان را برای این روش آموزش دهد. از کتاب های دیگر وی می توان "تله اعتماد به نفس"، و " با عشق عمل کن" را نام برد.
قسمت هایی از کتاب عمل عاشقانه (لذت متن)
قوانین در جای خودش بسیار مفیدند. اگر نمی دانستیم کجای جاده رانندگی کنیم و با چه سرعتی برانیم، چه میزان مسافر و بار حمل کنیم دچار مشکل می شدیم. قوانین از طرف دیگر می توانند مشکل زا شوند؛ اگر ما سفت و محکم به آنها بچسبیم این کار می تواند ما را به انسانی خشک و انعطاف ناپذیر تبدیل کند و زندگی ای به دور از عواطف و هیجانات برایمان رقم بزند.

پذیرش به این معنا نیست که آن احساس را دوست دارید یا آن را تایید می کنید بلکه اجازه می دهید آن ها اینجا باشند و انرژی خود را صرف جنگیدن یا اجتناب از آن نمی کنید.