لیزا نیکلز

لیزا نیکلز

لیزا نیکلز یکی از سخنرانان انگیزشی پر تقاضا در جهان و همچنین یک شخصیت رسانه ای و مدیر عامل شرکت است که پلتفرم جهانی آن نزدیک به 80 میلیون نفر است. شجاعت و عزم لیزا از یک مادر مجرد در حال تلاش برای کمک های دولتی گرفته تا یک کارآفرین میلیونر، الهام بخش طرفداران در سراسر جهان شده است و به مخاطبان بی شماری کمک کرده است تا استعدادهای دست نخورده و پتانسیل بی نهایت خود را کشف کنند.

لیزا به‌عنوان بنیان‌گذار و مدیر اجرایی Motivating the Masses, Inc.، کارگاه‌ها و برنامه‌هایی را توسعه داده است که زندگی مردان و زنان بی‌شماری را متحول کرده و مسیر کسب‌وکارها را در سراسر کشور و در سراسر جهان تغییر داده است.

او یکی نویسندگان و سخنران های انگیزشی در جهان است که 6 کتاب معروف او جز پرفروش ترین کتاب ها در جهان محسوب می شوند. این کتاب ها مجموعه ای سخنرانی های اوست که به همراه کلیپ های انگیزشی توسط میلیون ها کاربر در سراسر جهان دیده شده است.

لیزا نیکلز زندگی خود را با سختی و بدهکاری زیاد آغاز می کند. اما سختی باعث شکسته شدن او نمی شود. در نهایت تلاش می کند تا به آنچه که می خواهد دست پیدا کند. اراده برای تغییر باعث می شود تا زندگی اش برای همیشه متحول شود.

"من در بدترین شرایط مالی بودم و نوزادی داشتم که نمی توانستم شکمش را سیر کنم او را در دستمال توالت می پیچیدم. هر وقت این را می گویم نمی توانم جلوی اشک ریختنم را بگیرم، فقط یک مادر می تواند بفهمد که من چه حالی داشتم.

یک روز دستم را روی شکم فرزندم گذاشتم و گفتم: “نگران نباش کوچولوی من، مادرت هیچوقت اینقدر بیچاره نبوده و دیگر هرگز ضعیف نخواهم بود.”

او تصمیم می گیرد همه چیز را عوض کند بالاخره کاری پیدا می کند، در حالی که همسرش در زندان به سر می برد و او تنها کسی است که خرج خانواده را می دهد، به سختی هر هفته مبلغی از حقوق خود را پس انداز می کند تا رویای خود را بسازد.

لیزا تصمیم می گیرد قوی باشد سختی های گذشته را فراموش کند و با قدرت، آینده ای زیبا بسازد و به دیگران هم کمک کند قدرتمند باشند. او با چنان تلاش و شور و اشتیاقی پیش می رود که سخنرانی ها و نوشته هایش طرفداران بسیار پیدا می کند و به تدریج به او مبالغ بالایی پیشنهاد می شود تا سخنرانی کند و در برنامه های تلویزیونی شرکت کند.

 

کتاب های لیزا نیکلز

فراوانی همین حالا