کتاب فراوانی همین حالا

Abundance Now
زندگی تان را ارتقا دهید و همین امروز به توانگری برسید
کد کتاب : 86987
مترجم :
شابک : 978-6008124900
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 334
سال انتشار شمسی : 1397
سال انتشار میلادی : 2016
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 1
زودترین زمان ارسال : 7 فروردین

معرفی کتاب فراوانی همین حالا اثر لیزا نیکلز


از تن دادن به‌کم دست‌بردارید
لیسا نیکولز در کتاب فراوانی، سفرش از محرومیت به‌ثروت حقیقی را با همه در میان می‌گذارد و گام‌هایی را که هرکس می‌تواند برای خلق فراوانی در همه جنبه‌های زندگی‌اش بردارد مشخص می‌کند. لیسا نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید از جایگاه محرومیت و کمبود به‌جایگاه فراوانی، توانگری و امکانات بروید.
زندگی او به‌گونه‌ای بوده که توانسته از وضعیت دریافت کمک‌های دولتی به‌وال‌استریت برسد و اکنون دیدگاه همراه با عشقش را که باعث قدرتمند شدنتان می‌شود تا از انتظار کشیدن دست بکشید با شما در میان می‌گذارد، شما را تشویق می‌کند تا بهانه‌هایتان را رها کنید و کمکتان می‌کند در چهار زمینه کلیدی زندگی‌تان به‌پیشرفت قابل‌توجهی برسید.
*سرشار کردن کل وجودتان در حالی ‌که وارد فراوانی و توانگری می‌شوید.
*سرخوشی در رابطه‌تان با همردیفان، استادان و جامعه‌تان
*سرگرمی با کارتان و دنبال کردن مأموریت زندگی منحصربه‌فردتان
*سرمایه‌گذاری دارایی‌های فراوانتان به‌عنوان میراثی که به‌دنیا خدمت کند.
آینده هیجان‌انگیزی پیش روی شماست. شما می‌توانید واقعیتی را بیافرینید که در آن قدرتمند، غنی، سرگرم و پر از شور و شوق زندگی باشید. می‌توانید کسب‌وکار یا شغلی را ایجاد کنید که قلب و حساب بانکی‌تان را با هم پر کند. می‌توانید خودتان را با دوستانی احاطه کنید که حمایت‌تان کنند، به‌شما آموزش دهند و به‌هنگام رشد، الگویتان باشند. می‌توانید روابط مثبتی داشته باشید که ریشه در عشق و احترام متقابل دارد. می‌توانید میراث خود را در میان انتخاب‌هایی که انجام می‌دهید و الگویی که از خود می‌سازید، بسازید. شروع کنید به‌لذت بردن از فراوانی، همین حالا.

کتاب فراوانی همین حالا