جیمز ام کین

جیمز ام کین

جیمز مالاهان کین، زاده ی یک جولای 1892 و درگذشته ی 27 اکتبر 1977، نویسنده و روزنامه نگار آمریکایی بود. کین در آناپولیس ماریلند به دنیا آمد. او پس از پشت سر گذاشتن دوران مدرسه، در سال 1910 از کالج واشنگتن فارغ التحصیل شد؛ کالجی که پدرش ریاست آن را بر عهده داشت. کین در سال 1914 تصمیم گرفت که نویسنده شود و کارش را به عنوان روزنامه نگار آغاز کرد. او برای گذراندن خدمت سربازی به ارتش پیوست در آخرین سال های جنگ جهانی اول در فرانسه برای مجله ای نظامی مطلب می نوشت. اولین رمان او، «پستچی همیشه دوبار زنگ می زند »، در سال 1934 منتشر شد و به موفقیت های فراوانی دست یافت.جیمز ام. کین تا آخر عمر به نوشتن کتاب ادامه داد و رمان های زیادی منتشر کرد، اما هیچ کدام نتوانستند موفقیت و محبوبیت نخستین آثار او را تکرار کنند.

کتاب های جیمز ام کین

غرامت مضاعف


بیشتر بخوانید

اعتیاد ما به ادبیات داستانی: چرا انسان به داستان ها نیاز دارد؟

به هر طرف نگاه کنید، با داستان ها روبه رو می شوید. از گذشته های خیلی دور که اجداد ما دور آتش می نشستند و داستان تعریف می کردند تا به امروز که شبکه های تلویزیونی، سریال های محبوبی تولید می کنند

داستان های معمایی و تریلر، قلمرو هیجان و تعلیق

این دسته از کتاب ها، ضربان قلب مخاطب را به بازی می گیرند و هیجان و احساس ورود به دنیایی جدید را برای او به ارمغان می آورند.