کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است

Tom Gates is Absolutely Fantastic
تام گیتس 5

  • 10 % تخفیف
    قیمت : 32,000 | 28,800 تومان

  • موجود
  • انتشارات: هوپا هوپا
    نویسنده:
مشخصات کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است
مترجم :
شابک : 978-600-8025-61-0
قطع : رقعی
تعداد صفحه : 272
سال انتشار شمسی : 1398
سال انتشار میلادی : 2013
نوع جلد : شومیز
سری چاپ : 28
زودترین زمان ارسال : 20 آذر

از مجموعه ی «تام گیتس»

کتاب تصویری

معرفی کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است اثر لیز پیشون

کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است (توی بعضی کارها)، اثری نوشته ی لیز پیشون است که اولین بار در سال 2013 منتشر شد. خبرهای هیجان انگیزی در مدرسه ی اوکفیلد به گوش می رسند! آقای فورلرمن اعلام کرده که بچه های کلاس 5F به یک سفر تفریحی خواهند رفت. این سفر با همه ی مشکلات و دردسرهایی که می تواند داشته باشد، برای تام لذت بخش خواهد بود، البته تا زمانی که او مجبور نباشد در کنار پسری اعصاب خردکن به نام مارکوس ملدرو بخوابد. هنوز سفر شروع نشده، دلیا تهدید کرده زمانی که تام در خانه نیست، در اتاقش خرابکاری های زیادی به بار آورد و رنگ های احمقانه ای به دیوارهای اتاق او بزند. اما تام امیدوار است که وقتی برمی گردد با غافلگیری قشنگتری مواجه شود: حیوان خانگی جدیدی که مامان و بابا درباره اش صحبت می کنند. آیا تام بالاخره حیوان خانگی را که مدت ها آرزویش را داشته، به دست می آورد؟

کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است

لیز پیشون
لیز پیشون، زاده ی 11 آگوست 1963، تصویرگر و نویسنده ی انگلیسی است که در ادبیات کودک فعالیت می کند.پیشون در لندن به دنیا آمد و در دانشکده ی هنر دانشگاه کمبرول در همین شهر، به تحصیل در رشته ی طراحی گرافیک پرداخت.او مدتی به عنوان طراح هنری با یک شرکت موسیقی همکاری داشت و پس از آن، به تصویرگری و نگارش کتاب های کودک روی آورد.لیز پیشون به همراه همسر و سه فرزندش در برایتون زندگی می کند.
نکوداشت های کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است
Exciting.
هیجان انگیز.
Goodreads

Fantastic.
حیرت آور.
Scholastic

A quick fun book.
کتابی کوتاه و سرگرم کننده.
Guardian Guardian

قسمت هایی از کتاب تام گیتس خیلی فوق العاده است (لذت متن)
آقای فولرمن روی تخته می نویسد پیراشکی. بعد مارک کلامپ حشره را پیشنهاد می کند. کل این مدت را من دارم برای خودم فکر می کنم. فکر م ی کنم چرا قیافه ی آقای فولرمن جوری است که انگار هیچ وقت هیچ وقت خسته نیست. شاید دلیلش این باشد که چشم هایش خیلی گنده و عریض و تیزند؟

آقای فولرمن واقعا گنده ترین چشم های ور قلمبیده ی دنیا را دارد. دارم به همین فکر می کنم. فقط هم فکر نمی کنم ها. واقعا می گویمش، با صدای بلند: «چشم های ورقلمبیده!»